„Crvena zvezda“ palaužė „Valencia“ krepšininkus ir grįžo į pergalių kelią

Penktadienį vykusiose 15-ojo turo Eurolygos rungtynėse pergalę iškovojo Belgrado „Crvena zvezda“ (5/10) ekipa. Serbijos klubas namuose 76:73 (20:22, 25:14, 12:21, 19:16) įveikė „Valencia“ (9/6) krepšininkus.

Belgrado klubas nutraukė pralaimėjimų seriją.<br>kkcrvenazvezda.rs nuotr.

Dec 18, 2020, 7:56 PM, atnaujinta Dec 19, 2020, 12:13 AM

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Nei vienai iš ekipų nepavyko įgyti labiau apčiuopiamos persvaros ir po pirmųjų dešimties minučių aikštelės šeimininkai turėjo nežymų deficitą 20:22.

„Crvena zvezda“ sužaidė itin sėkmingą antrąjį kėlinį, kurio metu ne tik persvėrė rezultatą, bet ir išlaikė pirmaujančios komandos pozicijas iki pat ketvirčio pabaigos.

Belgrado ekipa į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudama 45:36.

Po pertraukos ir vėl vyko permaininga kova. Aikštelės šeimininkai vienu metu džiaugėsi dviženkliu pranašumu, tačiau svečiai sėkmingų atakų dėka švelnino turimą deficitą.

Po trijų kėlinių švieslentėje jau degė lygus skaičiai 57:57.

Ketvirtajame kėlinyje tęsėsi atkakli komandų kova. Įpusėjus ketvirčiui rezultatas ir vėl buvo lygus 67:67.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę iki kėlinio pabaigos dvitaškį įmetęs Dejanas Davidovacas padidino Belgrado klubo pranašumą iki 5 taškų 76:71.

Dvikovos pabaigoje „Valencia“ turėjo galimybę laimėti rungtynes, tačiau paskutinė Ispanijos komandos ataka baigėsi klaida.

Po šios pergalės „Crvena zvezda“ ekipa ir vėl grįžo į pergalių kelią Eurolygoje. Iki tol Belgrado klubas buvo pralaimėjęs keturias dvikovas paeiliui.

„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 20, Johnny O'Bryantas 15, Dejanas Davidovacas po 8.

„Valencia“: Louisas Labeyrie ir Klemenas Prepeličius po 15, Mike'as Tobey 11.