FIBA 3x3 pasaulio ture pergalingai turnyrą pradėjo „Juventus“ ekipa Šakių klubas nusileido varžovams iš JAV

Džedoje startavusiame FIBA 3×3 World Tour turnyre, D grupės kovas pergale pradėjo Utenos „Juventus-Uniclub“ krepšininkai.

Utenos ekipos krepšininkai pergalingai pradėjo turnyrą.<br>FIBA.com nuotr.

Dec 18, 2020, 7:17 PM, atnaujinta Dec 18, 2020, 9:26 PM

Jie pirmose rungtynėse 21:16 įveikė „HY Harlem“ ekipą.

„Juventus“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Vytautas Šulskis, įmetęs 10 taškų. Ignas Vaitkus surinko 5 taškus, o pergalingus taškus pelnęs Žygimantas Skučas – 4.

Tuo tarpu D grupėje, Šakių „Vyčio-Gulbelės“ krepšininkai po atkaklios kovos ir pratęsimo 19:21 nusileido NY Harlem“ ekipai.

Šakių ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Aurelijus Pukelis, kuris surinko 7 taškus. Paulius Beliavičius įmetė 6 taškus, Šarūnas Vingelis – 5.

Vakarą vainikuos Lietuvos ekipų tarpusavio dvikova, kuri prasidės 21 valandą 55 minutės.