Po pažeminimo Kaune „Fenerbahce“ susigrąžino žaidėją iš NBA

2020 m. gruodžio 18 d. 09:24
Lrytas.lt
Po ketvirtadienį patirto skaudaus pralaimėjimo 62:99 Kaune Stambulo „Fenerbahce“ paskelbė apie komandos pastiprinimą.
Daugiau nuotraukų (1)
Turkijos klubas jau kitą dieną išplatino oficialų pranešimą, kad iš NBA grįžta buvęs jų žaidėjas Marki Guduričius.
25-erių serbas „Fenerbahce“ gretose žaidė 2017-2019 metais, o praėjusiame sezoną buvo Jono Valančiūno bendraklubis „Memphis Grizzlies“ komandoje.
NBA lygoje M.Guduričius vidutiniškai per rungtynes pelnydavo 3,9 taško, atkovodavo 1,7 kamuolio ir atlikdavo 1 rezultatyvų perdavimą.
Prieš keliantis į NBA, serbas 2018-2019 metų Eurolygos sezone pelnydavo 10,2 taško ir atlikdavo 2,2 rezultatyvaus perdavimo.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.