Apkartęs tarptautinis sezonas: „Lietkabelis“ sutriuškinimu baigė savo pasirodymą Europos taurėje

Panevėžio „Lietkabeliui“ (2/8) nepavyko pergalingai užbaigti savo pasirodymo Europos taurės turnyre. Nenado Čanako auklėtiniai savo aikštelėje 88:64 (15:21, 18:21, 9:27, 22:19) buvo sutriuškinti „Monaco“ (5/4) krepšininkų.

Penktadienį „Lietkabelio“ krepšininkai pralaimėjimu baigė Europos taurės sezoną.<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (12)

2020-12-18 18:16, atnaujinta 2020-12-18 21:09

Prieš šią dvikovą panevėžiečiai neturėjo jokių teorinių galimybių prasibrauti į Europos taurės „Top 16“ etapą.

Rungtynes sėkmingiau pradėję aikštelės šeimininkai ėmė strigti įpusėjus pirmajam kėliniui.

Į priekį išsivežusi „Monaco“ ekipa ketvirtį užbaigė taikliu tolimu metimu ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 21:15.

Antrajame kėlinyje svečiai ir toliau išlaikė pirmaujančios komandos pozicijas.

Po taiklių Kyle'o Vinaleso baudos metimų „Lietkabeliui“ buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki keturių taškų 31:35, tačiau ketvirtį ir vėl geriau užbaigę svečiai išėjo ilsėtis pirmaudami 42:33.

Po pertraukos N.Čanako auklėtinių reikalai nesitaisė. Sėkmingai trečiąjį kėlinį pradėję „Monaco“ krepšininkai įpusėjus ketvirčiui įgijo 16-os taškų pranašumą 53:37.

Antroje kėlinio pusėje varžovai nemažino apsukų ir susikrovė triuškinantį pranašumą 69:42.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimo tendencijos nesikeikė. „Monaco“ ir vėl užtikrintai jautėsi tiek puolant, tiek ginantis bei šventė triuškiančią pergalę.

Po šios nesėkmės „Lietkabelis“ Europos taurės C grupėje su dvejomis pergalėmis liko penktoje pozicijoje.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 17, Kyle‘as Vinalesas ir Margiris Normantas po 11.

„Monaco“: Abdoulaye Ndoye 14, Damienas Inglisas, Marcosas Knightas ir Darralas Wllisas po 11.