Serbijos ekipa ir vėl užkirto kelią „Juventus“ į finalą – lietuviai pasaulio 3x3 finalinio turnyro nelaimės

Serbų „Liman“ ekipa pasaulio taurės etape Debrece neleido Utenos „Juventus“ trijulei iškovoti taurės – įveikė finale lietuvius. Abi komandos šeštadienį dar kartą susikirto, tačiau tai buvo Saudo Arabijos Džedos mieste vykstančio pasaulinio 3x3 turnyro finalinio etapo pusfinalis. Ir vėl Serbijos krepšininkai buvo pajėgesni, palikę šansą lietuviams užimti trečią vietą. „Liman“ įveikė „Juventus“ 21:13.

Utenos „Juventus“ 3x3 komanda žaidžia Džedoje.<br> fiba.com  nuotr.
Utenos „Juventus“ krepšininkai.<br>FIBA nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2020-12-19 16:19, atnaujinta 2020-12-19 20:41

Lietuvos ekipa mačą pradėjo sėkmingiau ir pirmavo 3:1, tačiau serbai labai greitai persvėrė rezultatą savo naudai ir pirmavo 8:4.

Įpusėjus mačui Lietuvos ekipos varžovai buvo priekyje 12:6. Uteniškiai sumažino atsilikimą iki 8:12, bet „Liman“ greitai vėl jaučiasi ramesni – 14:8, 16:10. Galiausiai mūsiškiai kapituliavo 21:13.

Dėl trečiosios vietos komandos nežaidė, o pasibaigus pusfinaliams po visų rezultatų tapo aišku, kad  uteniškiai turnyre užėmė trečiąją vietą ir susižėrė 28 tūkstančių JAV dolerių prizą.

Džedos mieste šeštadienį vakare pasibaigs pasaulinio 3x3 turnyro finalinis etapas. Iš dviejų lemiamose akistatose dalyvavusių Lietuvos komandų į ketvirtfinalį prasimušė tik „Juventus“ krepšininkai.

Pastarieji ketvirtfinalyje varžėsi su olandų „Amsterdam“ ekipa ir po sunkokios 10 minučių kovos šventė pergalę 20:15.

Pusfinalį „Juventus“ žaidė su „Liman“ (Serbija) klubu, kuris ketvirtfinalyje šiaip ne taip susitvarkė su šeimininkais „Jeddah“ atstovais 20:17.

Uteniškiai pirmosiose D grupės rungtynėse 21:16 laimėjo prieš „Harlem“ komandą iš JAV.

O štai Šakių „Vyčio-Gulbelės“ krepšininkai po atkaklios kovos ir pratęsimo „Harlem“ ekipai nusileido 19:21.

Lemiamas buvo abiejų lietuviškų komandų susitikimas, kuriame 21:14 pergalę šventė „Juventus“.

Tai reiškė, kad „Gulbelės“ pasirodymas turnyre – baigtas.