V. Šeškaus vedamas „Jonavos“ klubas jau turi 12 pergalių

Trenerio Virginijaus Šeškaus treniruojamas „Jonavos CBet“ klubas pergalių seriją pratęsė iki dvylikos – svečiuose jonaviškiai 84:65 (19:13, 20:21, 15:15, 30:16) susitvarkė su autsaidere it visus 11 mačų pralaimėjusia Šilalės „Lūšimi“.

Virginijus Šeškus<br>G.Šiupario nuotr.
Virginijus Šeškus<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 19, 2020, 6:29 PM

Iki mačo pabaigos likus 4,5 min. „CBet“ pirmavo tik 5 taškais (66:61), bet tuomet Darius Tarvydas įmetė du tritaškius paeiliui, Ignas Labutis pridėjo dėjimą ir pranašumas padidėjo iki 13 taškų, kurio šeimininkai nepanaikino.

Nugalėtojams D.Tarvydas per 32 minutes pelnė 23 taškus (4/6 dvit., 5/8 trit.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

„Lūšis“: Osvaldas Mačernis 18 (8 atk. kam.), Laimonas Remeikis ir Justas Košys (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 12, Raimondas Matutis ir Liudas Valantinas po 8.

„CBet“: Darius Tarvydas 23 (5/8 trit., 7 atk. kam.), Laimonas Kisielius 13 (5 rez. perd.), Gediminas Žalalis 12, Kahlilas Thomasas 10 (6 atk. kam.), Ignas Labutis 9 (5 rez. perd.).