„Ryto“ sezonas Europoje pakibo ant plauko: patyrė pažeminimą Rygoje

[[ge:lrytas:lrytas:17634520]]

Svarbus mūšis Rygoje: „Rytas“ – VEF.<br>R.Danisevičiaus nuotr.

2020-12-23 18:46, atnaujinta 2020-12-23 22:03

Vilniaus „Ryto“ (1/4) sezonas FIBA Čempionų lygoje pakibo ant plauko. Donaldo Kairio auklėtiniai trečiadienį išvykoje neturėjo vilčių mače su Rygos VEF (3/1) – 60:84 (11:22, 18:22, 15:26, 16:14).

Šis pralaimėjimas sostinės klubą E grupėje nubloškė ant bedugnės krašto.

Mačą geriau pradėjo šeimininkai, kurie greitai pabėgo į priekį 22:11. Vaizdas nesikeitė ir antrojo kėlinio metu. Tiesa, vilniečiai sugebėjo išlyginti žaidimą, tačiau varžovų pranašumas nesumažėjo – 44:29.

Po ilgosios pertraukos „Rytas“ išvadų nepasidarė. VEF toliau gana lengvai gliaudė visus vilniečių sumanymus, o tai leido didinti turėtą persvarą – 70:44.

Ketvirtasis kėlinys jau niekam klausimų nebekėlė.

Dabar D.Kairio auklėtinių padėtis labai sudėtinga. Jiems reikia ne tik laimėti abejas likusias rungtynes, bet ir laukti žinių iš kitų arenų.

Šiuo metu grupėje pirmaujantis Strasbūro SIG, laimėjęs trejas iš ketverių rungtynių, VEF – trejas iš ketverių, „Rytas“ – vienerias iš ketverių, Atėnų „Peristeri“ – vienerias iš ketverių.

SIG ir „Peristeri“ krepšininkai ketvirtojo turo rungtynes jau žaidė antradienį. Strasbūro komanda iškovojo pergalę svečiuose 79:76.

Įdomu, kad net penkerios iš septynerių šios grupės rungtynių baigėsi 2-4 taškų skirtumu.

Dviejų paskutiniųjų turų rungtynės vyks sausio mėnesį. „Rytas“ iš pradžių keliaus į Graikiją ir susitiks su „Peristeri“, o pirmąjį etapą pabaigs rungtynėmis namie su SIG.

„Rytas“: Martynas Echodas 17 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Andrew Goudelockas 13, Augustas Marčiulionis (3/10 metimų) ir Maurice‘as Ndouras po 7, Gytis Radzevičius 6 (7 atk. kam.).

VEF: Kyle‘as Allmanas 23, Kristeris Zorikas 20, Michale‘as Kyseris 16, Isaiah Pineiro 10.