Įspūdingas NBA sezono startas – Domantas Sabonis kovas pradėjo rekordiniu pasirodymu

„Indiana Pacers“ klubas NBA sezoną pradėjo galinga nata. „Pacers“ ekipa, kurios gretose pastaruoju metu pirmuoju smuiku griežia Domantas Sabonis, namie 121:107 (35:33, 26:33, 27:16, 33:25) susitvarkė su „New York Knicks“ (0/1). Į kovą šioje akistatoje ekipą vedęs D.Sabonis tapo ne tik rezultatyviausiu mačo žaidėju, tačiau ir pasigerino asmeninę statistiką – pirmąkart karjeroje įmetė daugiau nei 30 taškų.

Domantas Sabonis pelnė asmeninį rekordinį taškų skaičių.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Dec 24, 2020, 7:33 AM, atnaujinta Dec 24, 2020, 9:32 AM

Dar po didžiosios pertraukos šeimininkai atsiliko 61:66, tačiau pradėjo spausti, o D.Sabonis jau buvo įmetęs 22 taškus.

„Pacers“ mačo iniciatyvą galiausiai perėmė ketvirtajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 12:2 bei įgijo 17 taškų pranašumą – 109:93.

D.Sabonis iš viso per 37 minutes pelnė 32 taškus (9/14 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 8/12 baudų metimų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 4 sykius suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Iki šiol rezultatyviausias D.Sabonio pasirodymas siekė 30 taškų, kurį jis surengė dar 2018 m. dvikovoje su „Cleveland Cavaliers“. Paskutiniuosius du taškus jis pelnė baudų metimais.

Įdomų trigubą dviženklį galėjo susikurti Mylesas Turneris, kuris pelnė 10 taškų, atsikovojo 8 kamuolius ir blokavo net 8 metimus.

Tai ne pirmas kartas, kai žaidėjas blokavo tiek metimų – jis pakartojo savo asmeninį rekordą.

Ikisezoninėse rungtynėse Indianos ekipa pralaimėjo visus tris mačus.

Šiose rungtynėse galėjo pasirodyti ir dar vienas lietuvis, tačiau to neįvyko. Jai antrą sezoną Niujorko klubui atstovaujantis Kanados lietuvis Ignas Brazdeikis liko ant atsarginių suolo.

„Pacers“: Domantas Sabonis 32 (13 atk. kam., 5 rez. perd., 11/18 metimų), Victoras Oladipo 22, Malcolmas Brogdonas 21, Dougas McDermottas 13 (0/6 tritaškių), Mylesas Turneris 10.

„Knicks“: R.J.Barrettas 26 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 3/3 tritaškių), Alecas Burksas 22, Juliusas Randle‘as 17, Reggie Bullockas 11 (3/8 tritaškių), Obi Toppinas 9.

Visų NBA rungtynių trečiadienį rezultatai:

„Indiana Pacers“ (D.Sabonis 32) – „New York Knicks“ (I.Brazdeikis nežaidė) 121:107

„Memphis Grizzlies“ (J.Valančiūnas 15) – „San Antonio Spurs“ 119:131

„Minnesota Timberwolves“ – „Detroit Pistons“ (D.Sirvydis neregistruotas) 111:101

„Cleveland Cavaliers“ – „Charlotte Hornets“ 121:114

„Orlando Magic“ – „Miami Heat“ 113:107

„Philadelphia 76ers“ – „Washington Wizards“ 113:107

„Boston Celtics“ – „Milwaukee Bucks“ 122:121

„Toronto Raptors“ – „New Orleans Pelicans“ 99:113

„Chicago Bulls“ – „Atlanta Hawks“ 104:124

„Denver Nuggets“ – „Sacramento Kings“ 122:124 (po pratęsimo)

„Portland Trail Blazers“ – „Utah Jazz“ 100:120

„Phoenix Suns“ – „Dallas Mavericks“ 106:102.