NBA Kalėdos: „Heat“ atidarė savo pergalių sąskaitą, tačiau neteko lyderio „Warriors“ buvo sutrypta Milvokyje

Dėl pasaulį sukausčiusios koronaviruso pandemijos NBA sezonas startavo kur kas vėliau nei įprastai, tačiau tai nenutraukė šventinės tradicijos – Kalėdų metu vykstančio rungtynių maratono.

Majamio komanda iškovojo pergalę namuose.<br>Scanpix nuotr.

2020-12-25 21:46, atnaujinta 2020-12-26 00:10

Šventinių dvikovų karavaną pradėjo „Miami Heat“ (1/1) ir „New Orleans Pelicans“ (1/1) krepšininkai.

Namuose rungtyniavusi Majamio komanda 111:98 (29:26, 37:27, 22:26, 23:19) įveikė savo varžovus bei atidarė pergalių sąskaitą naujame NBA sezone.

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį pirmavo svečiai, tačiau jiems nepavyko išlaikyti savo pranašumo iki ketvirčio pabaigos. Į antrąjį kėlinį „Heat“ ekipa išėjo pirmaudama 29:26.

Vis labiau įsibėgėjantys NBA vicečempionai žaibiškai susikrovė dviženklę persvarą.

Antrajame ketvirtyje sužaidus vos penkias minutes aikštelės šeimininkai jau buvo priekyje 52:32.

Ziono Williamsono pastangomis „Pelicans“ pavyko sušvelninti deficitą. Į ilgąją pertrauką svečiai iškeliavo atsilikdami 53:66.

Po pertraukos į aikštelę dėl čiurnos skausmų nebegrįžo vienas iš „Heat“ lyderių Jimmy Butleris, tačiau tai nesukliudė aikštelės šeimininkams iškovoti pergalės.

Antroje dvikovos pusėje Majamio ekipa išlaikė pirmaujančios komandos pozicijas iki pat dvikovos pabaigos.

„Heat“: Duncanas Robinsonas 23, Goranas Dragičius 18 (9 rez. perd.), Bamas Adebayo 17, Avery Bradley 12.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 32 (14 atk. kam.), Brandonas Ingramas 28, Joshas Hartas 12.

Kitose rungtynėse intrigos buvo dar mažiau.

„Milwaukee Bucks“ (1/1) namuose 138:99 (33:25, 33:31, 34:20, 38:23) nepasigailėjo „Golden State Warriors“ (0/2) krepšininkų.

Aikštelės šeimininkai į priekį išsiveržė nuo pat dvikovos pradžios.

Milvokio ekipa tolti nuo savo varžovų pradėjo po ilgosios pertraukos.