Atsigavimo ženklai? R. Kurtinaičio kariauna nepasigailėjo K. Maksvyčio auklėtinių

Eurolygoje vos dvi pergales turinti Maskvos srities „Chimki“ (4/5) iškovojo svarbią pergalę vietiniame fronte.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai nugalėjo Kazio Maskvyčio kariauną.<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 26, 2020, 3:45 PM, atnaujinta Dec 26, 2020, 5:30 PM

Rimo Kurtinaičio kariauna namuose 103:83 (27:23, 34:25, 24:15, 18:20) sutriuškino Permės „Parma“ (4/6) komandą, kurią treniruoja Kazys Maksvytis.

„Chimki“ ėmė diktuoti savo sąlygas nuo pat rungtynių pradžios ir skirtumas įpusėjus dvikovai siekė 13 taškų – 61:48.

Po pertraukos R.Kurtinaičio auklėtiniai dar labiau padidino pranašumą ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 22 taškų skirtumu (85:63).

„Chimki“ gretose nesustabdomai rungtyniavo Aleksejus Švedas, kuris pelnė 28 taškus. Jis pataikė 7 tritaškius metimus iš 8.

„Parma“ rezultatyviai žaidė Eigirdas Žukauskas. Lietuvis per 31 minutę pelnė 12 taškų ir atkovojo 7 kamuolius. Tuo tarpu Adas Juškevičius pasižymėjo 5 taškais.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 28, Devinas Bookeris 19, Jordanas Mickey ir Dairis Bertanis po 13 taškų.

„Parma“: Robertas Johnsonas 28, Eigirdas Žukauskas ir Marekas Mejeris po 12 taškų.

Gyvai: iniciatyvos „4 milijonų Lietuva“ pristatymas