J. Valančiūnas neišgelbėjo „Grizzlies“ nuo košmariškos rungtynių pabaigos

Jono Valančiūno atstovaujamai „Memphis Grizzlies“ (0/2) komandai pirmosios NBA sezono pergalės teks palaukti. Šį sykį Memfio klubas namuose 112:122 (22:27, 34:31, 32:29, 24:35) nusileido „Atlanta Hawks“ (2/0) krepšininkams.

J.Valančiūnas pralaimėtose rungtynėse surinko dvigubą dviženklį.<br> AP/Scanpix nuotr.

Dec 27, 2020, 7:52 AM, atnaujinta Dec 27, 2020, 7:57 AM

Likus žaisti 5 minutes „Grizzlies“ dar turėjo minimalią persvarą – 103:102. Tačiau tuomet „Hawks“ per likusį rungtynių laiką spurtavo 19:8 ir iškovojo pirmąją pergalę Memfyje nuo 2017 metų kovo mėnesio.

J.Valančiūnas šioje dvikoje pasižymėjo dvigubu dviženklius. Lietuvis per 29 minutes pelnė 13 taškų (1/3 dvit., 1/3 trit., 8/10 baud. met.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzliems“ nepavyko sustabdyti „Hawks“ lyderio Trae Youngo. Pastarasis per 35 minutes varžovams į krepšį įmetė 36 taškus. Jis taip pat dar atliko ir 9 rezultatyvius perdavimus.

„Antrojo rungtynių pusėje mums pavyko nusimėtyti rūdis ir mes pradėjome žaisti labai gerai“, – po dvikovos kalbėjo T.Youngas.

„Grizzlies“ pirmadienio naktį laukia sunki išvyka į Brookliną, kur susikaus su pastaruoju metu puikų žaidimą demonstruojančia „Nets“ komanda.

„Grizzlies“: Ja Morantas 28, Kyle'as Andersonas 20, Dillonas Brooksas 19, Jonas Valančiūnas 13, Graysonas Allenas 10 taškų.

„Hawks“: Trae Youngas 36, Kevinas Huerteris 21, Deandre Hunteris 15, Nathanas Knightas 14, Johnas Collinsas 13 taškų.