Neeilinė NBA naktis: „Clippers“ patyrė istorinį pažeminimą, „Bucks“ gavo antausį Niujorke I. Brazdeikis pasižymėjo taškais

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį NBA lyga pažėrė įspūdingų ir kiek netikėtų rezultatų.

L.Dončičius vedė savo komandą į pergalę.<br>Scanpix nuotr.

Dec 28, 2020, 7:04 AM, atnaujinta Dec 28, 2020, 7:32 AM

Dallas Mavericks“ (1/2) iškovojo pirmąją sezono pergalę šiame sezone ir išvykoje 124:73 (36:13, 41:14, 27:30, 20:16) nepaliko vilčių „ Los Angeles Clippers“ (2/1) ekipai.

Svečiai savo siautulį pradėjo jau nuo pat dvikovos pradžios. Puolime tuščiais šoviniais šaudžiusi „Clippers“ po dviejų kėlinių atsiliko net 50-ies taškų skirtumu 27:77.

Tokiu milžinišku pranašumu pirmosios dvikovos dalies nebuvo pavykę laimėti jokiai ekipai per visą lygos istoriją.

Po ilgosios pertraukos Los Andželo klubas atrodė kiek gyviau, tačiau ženkliai turimo deficito aikštelės šeimininkams sumažinti nepavyko.

„Clippers“ dvikovoje vertėsi be traumą patyrusio Kawhi Leonardo.

Svečių komandoje rezultatyviausias buvo Luka Dončičius, kuris per 26 ant parketo praleistas minutes įmetė 24 taškus (8/13 dvit., 0/5 trit., 8/9 baud. metim.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24, Joshas Richardsonas 21, Timas Hardaway 18.

„Clippers“: Paulas George'as 15, Serge'as Ibaka 13, Ivica Zubacas 10.

Kiek mažiau įspūdingas, tačiau itin netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas Niujorke, kuriame vietos „Knicks“ (1/2) 130:110 (30:27, 31:18, 35:30, 34:35) pranoko „Milwaukee Bucks“ (1/2) krepšininkus.

Aikštelės šeimininkai nuo savo varžovų atitrūko antrajame kėlinyje, kurio metu įgijo 18-os taškų pranašumą 61:43.

Po pertraukos „Bucks“ atrodė dar prasčiau. Svečiai ne tik neišlipo iš dviženklio deficito, o krito į dar didesnę duobę.

„Knicks“ su kiekviena minute krovėsi vis didesnį pranašumą, kuris ketvirtajame ketvirtyje pasiekė rekordinę 28 taškų ribą 103:75.

Dvikovos pabaigoje Milvokio klubui pavyko neženkliai sušvelninti aikštelės šeimininkų persvarą.

Nugalėtojų komandoje Ignas Brazdeikis per 1 ant parketo praleistą minutę įmetė 2 taškus (0/1 dvit., 2/2 baud. metim.) ir sugriebė 1 kamuolį.

„Knicks“: Juliusas Randle'as 29, Elfridas Paytonas 27, Alecas Burksas 18.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27, Khrisas Middletonas 22, Bobby Portis 17.