Trileris Vitorijoje: dviženklę persvarą iššvaisčiusi „Valencia“ krito prieš R. Giedraičio vedamą „Baskonia“

Antradienį Eurolygoje vykusioje Ispanijos klubų akistatoje Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ šventė pergalę.

Rokas Giedraitis vedė komandą į pergalę.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2020-12-29 21:57, atnaujinta 2020-12-30 00:28

Baskai savo aikštelėje 71:70 (17:30, 22:17, 16:11, 16:12) nugalėjo „Valencia“ ekipą.

Svečiai akistatą pradėjo uraganiniu puolimu ir jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą 30:17.

Antrajame ketvirtyje „Baskonia“ gynėsi kur kas sėkmingiau ir ėmė mažinti turimą deficitą. Po dviejų kėlinių lietuviškoji komanda atsiliko 39:47.

Po pertraukos „Valencia“ ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą, tačiau trečiąjį kėlinį sėkmingiau pabaigę aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą 58:55.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje R.Giedraitis tolimu metimu persvėrė rezultatą 61:58.

Kėliniui persiritus per pusiaują vyko itin permaininga kova. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes švieslentėje degė lygūs skaičiai 68:68.

Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai, o paskutinis Nikola Kaliničiaus šūvis skriejo pro šalį.

Nugalėtojams R.Giedraitis per 30 minučių įmetė 14 taškų (4/4 dvit., 2/7 trit., 0/1 baud. metim.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų

Tuo tarpu T.Sedekerskis per 16 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 5 naudingumo balus.

„Baskonia“: Achille Polonara 18, Rokas Giedraitis 14, Luca Vildoza 11.

„Valencia“: Nikola Kaliničius 16, Fernando San Emeterio 11, Klemenas Prepeličius 10.