R. Kurtinaičio košmaras tęsiasi: „Chimki“ Eurolygoje patyrė devintąjį pralaimėjimą paeiliui Praleido daugiau nei 100 taškų

Rimui Kurtinaičiui nepavyksta pabusti iš Eurolygoje besitęsiančio košmaro.

R.Kurtinaitis ir toliau neišlipa iš pralaimėjimų liūno.<br>Scanpix nuotr.

Dec 29, 2020, 6:56 PM, atnaujinta Dec 30, 2020, 12:24 AM

Lietuvio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (2/15) ekipa savo aikštėje 88:105 (23:26, 27:25, 14:27, 24:27) nusileido Pirėjo „Olympiakos“ (8/8) krepšininkams.

Tai buvo devintoji „Chimki“ nesėkmė iš eilės.

Dvikovą prasidėjo permainingai. Beveik visą pirmąjį ketvirtį pirmavo „Olympiakos“, tačiau aikštės šeimininkai savo varžovų toli nepaleido.

Po pirmųjų dešimties minučių R.Kurtinaičio auklėtiniai atsiliko 23:26.

Antrąjį ketvirtį „Chimki“ pradėjo atkarpa 12:4, bet pranašumo neišsaugojo – po taškų lenktynes priminusio kėlinio svečiai buvo priekyje 51:50.

Po pertraukos sėkmingiau startavo „Olympiakos“: susikrovusi dviženklį pranašumą po trijų kėlinių pirmavo 78:64.

Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkams išsigelbėti nepavyko – persvarą išsilaikę svečiai „Chimki“ vėl paliko be ilgai lauktos pergalės.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22, Jegoras Vialcevas ir Jordanas Mickey po 17.

„Olympiakos“: Kostas Sloukas 25, Saša Vezenkovas 19, Octaviusas Ellisas 15.