Miunchene – dar vienas dūris Š. Jasikevičiaus auklėtiniams: „Barcelona“ krito trečiąkart iš eilės

Eurolygos 17-ojo turo rungtynėse trečiadienį Šarūnas Jasikevičius su „Barcelona“ (11/6) laikė egzaminą Vokietijoje, tačiau neįkando šį sezoną galingai startavusiam Miuncheno „Bayern“ (11/6) klubui ir pralaimėjo 77:90 (26:22, 19:21, 10:27, 22:20).

Š.Jasikevičius su „Barcelona“ patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.<br> Imago/Scanpix nuotr.
 Š.Jasikevičius tikėjosi kietų gynybinių rungtynių.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Dec 30, 2020, 8:19 PM, atnaujinta Dec 30, 2020, 11:37 PM

Tai trečioji iš eilės „Barcelona“ nesėkmė Eurolygoje.

Be traumuoto Brandono Davieso likusi „Barcelona“ Vokietijoje rungtyniavo ir be Nikolos Mirotičiaus, bet laimėjo pirmąjį kėlinį 26:22, o po dviejų pirmavo 45:43.

Vis dėlto po pertraukos Andrea Trinchieri auklėtiniai visiškai perėmė iniciatyvą ir po puikaus trečiojo kėlinio jau turėjo 15 taškų pranašumą 70:55.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas buvo išaugęs iki 19 taškų ir tik pabaigoje „Barcelona“ kiek priartėjo, bet jokios intrigos nebuvo.

„Bayern“ gretose spindėjo 29 taškus pelnęs Wade'as Baldwinas, kuris surinko 41 naudingumo balą.

Iki šio mačo Vokietijos klubas buvo laimėjęs savo arenoje trejas iš eilės rungtynes ir tik pergale atsiliko nuo „Barcelona“, kuri atvyko į Vokietiją po dviejų iš eilės nesėkmių.

Futbolo metraštyje šių klubų akistatų sąrašas skaičiuojamas dešimtmečiais, bet krepšinio Eurolygoje buvo įvykusios tik šešios akistatos, iš kurių penkias laimėjo „Barcelona“.

„Tikimės vienų iš sunkiausių sezono rungtynių. „Bayern“ yra labai tvirta fiziškai komanda ir viena geriausiai besiginančių. Turime pasirengti nerezultatyvioms ir taktiškai sunkioms rungtynėms. Turime atsakyti į jų kietumą“, – prieš mačą kalbėjo Š.Jasikevičius.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 29 (9/14 dvitaškių, 7 rez. perd., 10 išpr. praž.), Paulas Zipseris 16, Nickas Weileris-Babbas 14, Jalenas Reynoldsas 12 (8 atk. kam.).

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 16, Rolandas Šmitas 14, Cory Higginsas 12, Artiomas Pustovijus ir Adamas Hanga po 10.