Turnyro lentelės kaimynų dvikovoje Stambule „Fenerbahce“ nepaliko vilčių ASVEL Mažai žaidęs E.Ulanovas pelnė 2 taškus

Eurolygos 17-ojo turo rungtynėse trečiadienį Stambule vykusioje turnyro lentelės kaimynų dvikovoje „Fenerbahce“ (7/10) įtikinami 81:59 (15:19, 23:13, 21:10, 22:17) nukovė Vilerbano ASVEL (5/11) komandą.

„Fenerbahce“ pergalių sąskaita – kukli.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 30, 2020, 7:28 PM, atnaujinta Dec 30, 2020, 10:45 PM

Edgaras Ulanovas nugalėtojams per 13 min. pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškių) atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, prasižengė dukart ir išprovokavo 3 pražangas.

ASVEL laimėjo pirmąjį kėlinį ir antrojo pradžioje turėjo 6 taškų persvarą (23:17), bet tuomet „Fenerbahce“ tvirtai perėmė iniciatyvą ir prieš pertrauką pirmavo 38:32.

Po trijų kėlinių komandas skyrė jau 17 taškų – 59:42.

Šeimininkų gretose naudingai žaidė po 16 taškų surinkę Janas Vesely ir Marko Guduričius.

ASVEL komandai šiose rungtynėse trūko dviejų pagrindinių priekinės linijos žaidėjų Moustaphos Fallo ir Guerschono Yabusele.

Prieš šį mačą abi komandos rikiavosi greta, nors prieš sezoną turėjo skirtingų ambicijų. Viena favoričių „Fenerbahce“ praėjusią savaitę sulaukė pasveikusio Jano Vesely ir pagaliau atsitiesė, kai namie įveikė Pirėjo „Olympiakos“, bet tai buvo tik antroji pergalė per 9 pastarąsias rungtynes. ASVEL leidosi į kelionę po trejų rungtynių rungtynių namie serijos, per kurią iškovojo dvi pergales ir rimtai pasipriešino lyderei Maskvos CSKA ekipai.

Eurolygoje „Fenerbahce“ buvo laimėjęs 5 iš 6 tarpusavio akistatų.

„Fenerbahce“: Janas Vesely (8/13 dvitaškių) ir Marko Guduričius po 16, Melihas Mahmutoglu ir Nando de Colo po 12.

ASVEL: Davidas Lighty 11, Norrisas Cole'as 10, Allerikas Freemanas 9.