Po lemtinga galėjusios tapti klaidos – CSKA lyderis pratrūko: „Esu tragiškas ir vertas Shaqo laidos“

Trečiadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Maskvos CSKA išvykoje po pratęsimo 91:87 palaužė Milano „Olimpia“ ekipą. Tai buvo 12-oji iš eilės Rusijos klubo pergalė turnyre.

M.Jamesas liejo apmaudą socialiniame tinkle.<br>Scanpix nuotr.

Dec 31, 2020, 12:02 PM, atnaujinta Dec 31, 2020, 12:14 PM

Nors permaininga ir atkakli kova pareikalavo pratęsimo, tačiau ji galėjo pasibaigti dar ketvirtajame kėlinyje.

Iki ketvirčio pabaigos likus žaisti 2,2 sek. iniciatyvos ėmėsi raudonarmiečių lyderis Mike'as Jamesas, kuris išprovokavo varžovo pražangą ir stojo mesti dviejų baudos metimų švieslentei rodant lygų rezultatą 79:79.

CSKA amerikietis pataikė pirmąjį metimą, ir nutarė specialiai pramesti antrąjį, tačiau taip stipriai smogė kamuolį į lentą, kad jis atšoko nelietęs lanko ir tai tapo dovanėle „Olimpia“ ekipai.

Po minutės pertaukėlės milaniečiai surengė ataką, kurią iš po krepšio turėjo baigti Kyle'as Hinesas, tačiau prieš jį buvo pažeistos taisyklės. Buvęs CSKA žaidėjas stojo prie baudų metimų linijos ir prametė pirmą metimą.

Vis dėlto antruoju jis išlygino rezultatą ir komandos ėjo žaisti pratęsimo.

Pratęsime savo pranašumą įrodė svečiai iš Maskvos. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai papildomą kėlinį laimėjo 11:7 ir šventė eilinę pergalę.

Praėjus valandai po rungtynių lemiamu metu itin skaudžiai suklydęs M.Jamesas liejo apmaudą socialiniame tinkle „Twitter“.

„O, Dieve, esu tragiškas ir vertas Shaqtin A Fool laidos, tačiau iškovojome pergalę“, – rašė 30-metis žaidėjas.

Iš viso amerikietis per 40 ant parketo praleistų minučių įmetė 20 taškų (4/12 dvit., 3/12 trit., 3/4 baud. metim.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir surinko 13 naudingumo balų.

CSKA komandoje naudingiausias buvo Eurolygos rekordą pagerinęs Nikola Milutinovas.

Aukštaūgis iš Serbijos per 32 minutes pelnė 17 taškų (6/13 dvit., 5/6 baud. metim.), atkovojo net 19 kamuolių (16 puolime) ir surinko 30 naudingumo balų.

Iki tol daugiausiai vieno žaidėjo puolime sugriebtų kamuolių skaičius nebuvo viršyjęs 11.