Naujametinė NBA naktis: I. Brazdeikis pasireikšti gavo vieną minutę

Igno Brazdeikio atstovaujama „New York Knicks“ (2/3) komanda Naujuosius metus pasitiko pralaimėjimu. „Knicks“ išvykoje 83:100 (18:22, 24:20, 22:29, 19:29) pralaimėjo „Toronto Raptors“ (1/3) krepšininkams.

Ignas Brazdeikis žaidė tik minutę.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 1, 2021, 7:59 AM

Pastariesiems tai buvo pirmoji pergalė sezone.

I.Brazdeikis šioje dvikovoje pirmą kartą ant parketo išbėgo rungtynių pabaigoje, likus žaisti kiek mažiau kiek minutei, kuomet nugalėtojas jau buvo aiškus. Per tą laiką I.Brazdeikis į krepšį nemetė ir spėjo sugriebti vieną atkovotą kamuolį.

Niujorko komanda rungtynių metu du kėlinius su svečiais iš Toronto žaidė taškas į tašką. Tačiau po pertraukos „Raptors“ ėmė didinti žaidimo tempą ir nutolo. Antrąją rungtynių dalį jie laimėjo 58:41, o tai jiems ir garantavo pergalę.

„Knicks“: Julius Randle'as ir Kevinas Knoxas II po 16, Elfridas Paytonas 14, RJ Barrettas 12 taškų.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 25, Kyle'as Lowry 20, Normanas Powellas 17, Alexas Lenas 11, Terence'as Davisas 10 taškų.