Naujus metus D. Sabonis pradėjo aukšta nata: lyderiu buvęs lietuvis atvedė „Pacers“ į pergalę

Domantas Sabonis ir „Indiana Pacers“ (4/1) komanda 2021 metus pasitiko pergalingai. Namuose žaidusi „Pacers“ 119:99 (32:21, 25:30, 31:17, 31:31) nugalėjo „Cleveland Cavaliers“ (3/2) krepšininkus.

D.Sabonis atvedė savo komandą į pergalę.<br> AP/Scanpix nuotr.
 D.Sabonis atvedė savo komandą į pergalę.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2021-01-01 00:27

Lietuvis šiame susitikime buvo tikras komandos lyderis ir rezultatyviausias „Pacers“ gretose. Jam visai nedaug trūko iki dar vieno trigubo dviženklio savo karjeroje.

D.Sabonis aikštėje praleido 37 minutes, per kurias pelnė 25 taškus (8/12 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ komanda kiek sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po pirmųjų 12-os minučių pirmavo 32:21. Tačiau „Cavaliers“ šeimininkams toliau įsibėgėti neleido ir prieš pertrauką sumažino atsilikimą iki 6 taškų – 51:57.

D.Sabonio vedami „Pacers“ trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 10:3, tačiau netrukus tuo pačiu atsakė ir „Cavaliers“ krepšininkai. Vis tik „Pacers“ ketvirtį užbaigė galingu žaidimu ir vienu metu po D.Sabonio dvitaškio su pražanga pirmavo rekordiniu skirtumu – 86:65.

Vien per trečiąjį kėlinį Lietuvos rinktinės aukštaūgis pelnė 11 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje „Cavaliers“ dar pabandė prisivyti aikštės šeimininkus, tačiau likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes D.Sabonio keturi iš eilės pelnyti taškai atvėsino varžovų spaudimą ir „Pacers“ iškovojo ketvirtąją sezono pergalę.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 28, Darius Gerlandas 21, Andre Drummondas 11, Larry Nance'as Jr. 10 taškų.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25, Dougas McDermottas 18, Malcolmas Brogdonas 17, Victoras Oladipo 16, Mylesas Turneris 14 taškų.