Prie „Grizzlies“ pergalės J. Valančiūnas prisidėjo dar vienu dvigubu dviženkliu LaMelo Ballas buvo tarp rezultatyviausių „Hornets“ žaidėjų

Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ ekipa (2/3) išvykoje 108:93 (23:19, 30:28, 30:20, 25:26) įveikė „Charlotte Hornets“ (2/3) krepšininkus.

J.Valančiūnas atliko penktąjį dvigubą dviženklį šiame sezone.<br>Scanpix nuotr.

Jan 2, 2021, 7:22 AM, atnaujinta Jan 2, 2021, 7:24 AM

Lietuvis per 26 ant parketo praleistas minutes įmetė 14 taškų (6/9 dvit., 2/4 baud. metim.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą bei perėmė vieną kamuolį.

Tai buvo jau penktasis aukštaūgio dvigubas dviženklis per penkerias šiame sezone sužaistas rungtynes.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėję svečiai dviženklį pranašumą susikrovė dar pirmajame kėlinyje (21:10).

Ketvirčiui artėjant prie pabaigos „Hornets“ pavyko sušvelninti deficitą ir po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė keturi taškai 23:19.

Viso antrojo kėlinio metu pirmaujančios komandos vaidmenyje išlikusi „Grizzlies“ dar vieną galingą spurtą surengė po ilgosios pertraukos.

J.Valančiūnas kartu su savo ekipos draugais trečiajame ketvirtyje padidino svečių pranašumą iki devyniolikos taškų 83:64.

Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumai. Memfio klubas išsaugojo dviženklį pranašumą ir pergalingai užbaigė trijų iš eilės dvikovų maratoną svečiuose.

Pralaimėtojų komandoje solidžias rungtynes sužaidė Prienuose praeityje rungtyniavęs LaMelo Ballas.

Jis per 27 minutes įmetė 15 taškų (4/7 dvit., 2/7 trit., 1/2 baud. metim.), atkovojo 3, perėmė 2 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“: Bismackas Biyombo 16, LaMelo Ballas 15, Gordonas Haywardas ir Calebas Martinas po 14.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 21, Kyle'as Andersonas 18, Brandonas Clarke'as 15, Jonas Valančiūnas 14.