Emocijas sunkiai valdęs D. Sabonis surinko dvigubą dviženklį, tačiau nurijo pralaimėjimo piliulę

Domanto Sabonio atstovaujama „Indiana „Pacers“ (4/2) ekipa patyrė pralaimėjimą namuose.

D.Sabonis surinko penkias asmenines pražangas.<br>Scanpix nuotr.

2021-01-03 07:21

Indianos klubas 102:106 (28:26, 23:24, 31:32, 20:24) turėjo pripažinti „New York Knicks“ (3/3) pranašumą.

D.Sabonis per 39 minutes įmetė 13 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud. metim.), atkovojo 13, perėmė 2 perimtus kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvis taip pat prasižengė 5 kartus ir dažnai emocingai diskutavo su rungtynių arbitrais.

Dvikovos metu vyko permaininga kova, o problemos dėl asmeninių pražangų lietuvį pasivijo dar pirmoje dvikovos pusėje.

Po pertraukos dažniau pirmaujančios komandos vaidmenyje buvusi „Knicks“ solidžiau sužaidė rungtynių pabaigą ir neišleido pergalės iš savo rankų.

Tai buvo antrasis „Pacers“ pralaimėjimas per paskutiniąsias dvejas rungtynes.

Niujorko klube rungtyniaujantis Ignas Brazdeikis ant parketo šioje dvikovoje nepasirodė.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 33, Mylesas Turneris 17, Victoras Oladipo 16, Domantas Sabonis 13.

„Knicks“: R.J. Barrettas 25, Elfridas Paytonas 19, Mitchellas Robinsonas 16.