NBA naktis: „Pelicans“ dueto šou ir trigubas B. Simmonso triženklis

Sunkiai savo žaidimą atrandanti „Toronto Raptors“ (1/4) patyrė smūgį nuo vis geresnę formą šiame sezone įgaunančios „New Orleans Pelicans“ (4/2) ekipos.

Naujojo Orleano klubo duetas buvo sunkiai sulaikomas.<br>Scanpix nuotr.

2021-01-03 08:25, atnaujinta 2021-01-03 08:26

„Raptors“ 116:120 (26:32, 34:23, 22:32, 34:33) turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Toronto klubui sunkiai sekėsi sustabdyti kartu net 52 taškus įmetusio Brandono Ingramo ir Ziono Williamsono tandemo.

Jau atrodė, kad ketvirtajame kėlinyje dviženklį pranašumą įgijusi „Pelicans“ iškovos lengvą pergalę, tačiau į šturmą kilusi „Raptors“ švelnino turimą deficitą bei persvėrė rezultatą.

Tačiau Kanados klubui pritrūko kvapo rungtynių pabaigoje – 3:8 paskutinę dvikovos atkarpą pralaimėjusi „Raptors“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 27, Chrisas Boucher 24, O.G. Anunoby 17.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31, Zionas Williamsonas 21, Ericas Bledsoe 19.

Kitose rungtynėse „Philadelphia 76ers“ (5/1) 127:112 (39:24, 34:34, 31:32, 23:22) nugalėjo „Charlotte Hornets“ (2/4) krepšininkus.

Nugalėtojus į pergalę vedę trigubą dviženklį surinkęs Benas Simmonsas.

Jis per 37 minutes įmetė 15 taškų (6/9 dvit., 3/5 baud. metim.), atkovojo 12 kamuolių ir surinko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Hornets“ ekipoje naudingai sužaidė Prienuose savo profesionalo karjerą pradėjęs LaMelo Ballas.

Jis pelnė 13 taškų (3/8 dvit., 1/4 trit., 4/6 baud. metim), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius bei blokavo du varžovų metimus.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 24, Sethas Curry 21, Joelis Embiidas 19.

„Hornets“: Terry Rozieras 35 (7/10 trit.), Gordonas Haywardas 20, LaMelo Ballas 13.