Šaro džiaugsmui – L. Westermanno debiutas ir nutraukta „Barcelona“ pralaimėjimų serija

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamai „Barcelona“ (12/6) komandai pavyko nutraukti trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai nutraukė pralaimėjimų seriją Eurolygoje. siekia pergalės Eurolygoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jan 7, 2021, 9:57 PM, atnaujinta Jan 8, 2021, 6:46 AM

Ketvirtadienį katalonų klubas namų arenoje 89:72 (18:12, 20:21, 29:21, 22:18) nugalėjo „Valencia“ (10/8) krepšininkus.

„Barcelona“ sėkmingiau pradėjo rungtynes ir iki pertraukos susikrovė trapią 5 taškų persvarą – 38:33.

Trečiajame kėlinyje Š.Jasikevičiaus kariauna įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė didinti tempą. Persvarą padidėjo iki dviženklio skaičiaus – 67:54.

Ketvirtajame kėlinyje „Barcelona“ išsaugojo turėtą pranašumą ir iškovodama pergalę nutraukė pralaimėjimų seriją.

Šioje dvikovoje vilkėdamas „Barcelona“ marškinėlius debiutavo Leo Westermannas. Jis spėjo pasižymėti 5 taškais ir 4 rezultatyviais perdavimais.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 16, Adamas Hanga ir Cory Higginsas po 13, Sergi Martinezas ir Rolands Šmits po 10 taškų.

„Valencia“: Louisas Labeyrie 17, Mike'as Tobey 14, Joanas Sastre 13, Nikola Kaliničius 8 taškai.