„Lakers“ NBA suklupo, o L. Dončičius su N. Jokičiumi galynėjosi taškų lenktynėse

NBA čempionate ketvirtadienį nutrūko LeBrono Jameso vedamos čempionės „Los Angeles Lakers“ (6/3) komandos pergalių serija. „Lakers“ namie 109:118 (26:34, 30:31, 33:26, 20:27) krito nuo „San Antonio Spurs“ (4/4) ekipos.

LeBronas Jamesas neišgelbėjo „Lakers“<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2021-01-08 09:00, atnaujinta 2021-01-08 09:09

Svečių ekipoje žibėjo aukštaūgis LaMarcusas Aldridge'as, kuris per 31 minutes įmetė 28 taškus. Tuo tarpu Los Andželo žvaigždė L.Jamesas į tai atsakė 27 taškais, 6 atkovotais kamuoliais ir 12 rezultatyvių perdavimų.

Beveik visą mačą vijęsi šeimininkai ketvirtame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 93:96, tačiau „Spurs“ atsakė spurtu ir pabėgo vėl 105:95. Dar kartą sumažinti skirtumo „Lakers“ nesugebėjo.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 27 (4/7 tritaškiai), Anthony Davisas 23 (10 atk. kam.), Kyle'as Kuzma 13 (1/6 tritaškiai, 10 atk. kam.).

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge'as 28 (3/7 tritašk.), DeMaras DeRozanas 19 (8 rez. perd.), Dejounte Murray'us 18, Rudy Gay'us 15, Lonnie Walkeris 14.

Luka Dončičius ketvirtadienį surengė tikrą savo šou ir padėjo „Dallas Mavericks“ (4/4) švęsti pergalę: jo ekipa svečiuose per pratęsimą 124:117 (22:28, 21:24, 33:26, 33:31, 15:8) palaužė „Denver Nuggets“ (3/5) su Nikola Jokičiumi.

Slovėnas L.Dončičius per 43 minutes pelnė 38 taškus (11/15 dvit., 2/7 trit., 10/15 baud.), atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius. Net 9 taškus slovėnas surinko vien per pratęsimą.

N.Jokičius taip pat nenusileido: pasižymėjo 38 taškais (10/21 dvit., 4/10 trit., 6/10 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyviais perdavimais.

Serbas per ketvirtąjį kėlinį įmetė 17 taškų ir išgelbėjo savo komandą išplėšdamas pratęsimą.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 38, Jamalas Murray 21, Gary Harrisas 15, Monte Morrisas 11, JaMychalas Greenas 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 38, Joshas Richardsonas ir Dorianas Finney-Smithas po 14, Bobanas Marjanovičius 12, Timas Hardaway 11.