D. Sabonis ir vėl buvo nesulaikomas, tačiau lietuvio rezultatyvaus dvigubo dviženklio pergalei neužteko

Indiana „Pacers“ (6/4) ekipoje ir toliau žibantis Domantas Sabonis surengė dar vieną puikų pasirodymą, tačiau to pergalei iškovoti nepakako.

D.Sabonis buvo rezultatyviausias savo komandoje.<br>Scanpix nuotr.

Jan 12, 2021, 7:31 AM, atnaujinta Jan 12, 2021, 8:39 AM

Lietuvio atstovaujama „Pacers“ 122:127 (30:30, 34:35, 29:32, 29:30) išvykoje turėjo pripažinti „Sacramento Kings“ (5/6) krepšininkų pranašumą.

24-erių aukštaūgis iš Lietuvos buvo rezultatyviausias savo komandoje ir per 39 ant parketo praleistas minutes įmetė 28 taškus (12/20 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. metim.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, tačiau po ilgosios pertraukos kiek labiau pranašesni buvo aikštelės šeimininkai, kurie trečiajame kėlinyje nuo savo varžovų nutolo dviženkliu skirtumu.

Tačiau „Pacers“ nenuleido rankų ir dvikovai artėjant prie pabaigos vis labiau mažino turimą deficitą.

Ketvirtajam ketvirčiui persiritus per pusiaują D.Sabonis išlygino skaičius švieslentėje (110:110).

Tiksint paskutinėms rungtynių minutėms vyko kova taškas į tašką, o joje pranašesni buvo „Kings“ krepšininkai.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 30, De'Aaronas Foxas 21, Buddy Hieldas 18, Richaunas Holmesas 16.

„Pacers“: Domantas Sabonis 28, Malcolmas Brogdonas 24, Dougas McDermottas 21.