Rezultatyvaus M. Kuzminsko pastangų neužteko: „Lokomotiv“ krito namuose

Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio Krasnodaro „Lokomotiv“ antradienį namuose pralaimėjo Europos taurės „Top 16“ rungtynes Prancūzijos „Metropolitans 92“ komandai – 79:83 (19:20, 18:16, 22:18, 20:19).

Mindaugas Kuzminskas.<br>lokobasket.com nuotr.

Jan 12, 2021, 8:22 PM, atnaujinta Jan 12, 2021, 10:04 PM

M.Kuzminskas aikštėje praleido 31 minutę ir buvo rezultatyviausias Rusijos klubo žaidėjas. Krepšininkas mače pelnė 21 tašką, atkovojo 6 kamuolius, ir surinko 18 naudingumo balų.

M.Kalnietis rungtynėse žaidė 24 minutes, per jas pelnė 6 taškus, atkovojo 4 kamuolius atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 3 naudingumo balus, nes prametė visus mestus dvitaškius (0/5) ir pataikė vos du tolimus metimus iš šešių bandymų.

Tai buvo pirmasis antrojo etapo mačas.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 21 (8/11 dvit.), Kevinas Hervey 15, Jordanas Crawfordas 13, Reggie Lynchas 10.

„Metropolitans 92“: Davidas Michineau 19, Anthony Brownas 17, Archie Goodwinas 15, Bastienas Pinaultas 12, Vitalis Chikoko 10.