Varžovų lyderio užgožtas J. Valančiūnas nevaldė emocijų – sulaukė G. Petraičio techninės pražangos

Vis labiau įsibėgėjančiame NBA sezone dar vieną pergalę iškovojo „Memphis Grizzlies“ (4/6) ekipa, kurioje rungtyniauja Jonas Valančiūnas.

J.Valančiūnas įmetė 12 taškų.<br>Scanpix nuotr.

Jan 12, 2021, 6:31 AM, atnaujinta Jan 12, 2021, 6:32 AM

Lietuvio atstovaujamas klubas išvykoje 101:91 (24:27, 23:19, 30:25, 24:20) įveikė „Cleveland Cavaliers“ (5/6) krepšininkus.

Prie komandos pergalės aukštaūgis iš Lietuvos per 30 minučių prisidėjo įmesdamas 12 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit.), atkovodamas 7 kamuolius ir atlikdamas 3 rezultatyvius perdavimus.

28-erių vidurio puolėjas antrajame kėlinyje buvo nubaustas technine pražanga, o ją skyrė vienintelis NBA dirbantis arbitras iš Lietuvos Gediminas Petraitis.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojusi „Grizzlies“ rungtynes perlaužė antroje jų dalyje.

Trečiajame ketvirtyje svečiai įgijo 16 taškų pranašumą 73:57.

Nors „Cavaliers“ dar bandė kibti savo varžovams į atlapus, tačiau akistatos pabaigoje pranašesnis buvo Memfio klubas.

Varžovų komandoje rezultatyviausiai sužaidė Andre Drummondas, kuris per 35 minutes įmetė 19 taškų (8/16 dvit., 3/9 baud. metim.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 2 metimus.

„Cavaliers“: Andre Drummondas 19, Čedi Osmanas ir Dameyanas Dotsonas po 14, Larry Nance'as 13.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 21, Brandonas Clarke'as 15, Tyusas Jonesas 13.