D. Sabonis tęsia dvigubų dviženklių seriją, o „Pacers“ mėgavosi pergale prieš „Warriors“

Domantas Sabonis surinko dvigubą dviženklį, o „Indiana Pacers“ (7/4) komanda 104:95 (19:28, 31:29, 23:18, 31:20) nugalėjo „Golden State Warriors“ (6/5) krepšininkus.

D.Sabonis surinko dvigubą dviženklį.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jan 13, 2021, 8:04 AM

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 18 taškų (7/13 dvit., 0/2 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą ir keturis sykius suklydo.

Tai buvo jau 11-asis D.Sabonio dvigubas dviženklis sezone. Jis dar nei kartą nepaliko rungtynių nesurinkęs dviženklio taškų ir atkovotų kamuolių skaičiaus.

Aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinio gale pirmavo 28:19. „Pacers“ iki pertraukos sugebėjo šiek tiek atsilikimą sumažinti.

Trečiajame kėlinyje „Pacers“ rezultatą buvo pavykę persverti (65:64), tačiau Stepheno Curry pastangų dėką „Warriors“ vėl buvo nutolo – 75:69. Lemiamomis akimirkomis vis dažniau kamuolį į rankas imdavęs D.Sabonis pelnė 6 taškus paeiliui ir atliko rezultatyvų perdavimą, o tai leido pasivyti „Warriors“ komandą.

Ketvirtajame kėlinyje kova užvirė taškas į tašką, o likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes rezultatas buvo lygus – 90:90. „Pacers“ vėliau išsiveržė į priekį 98:90 ir pergalės iš rankų nepaleido.

„Warriors“: Andrew Wigginsas 22, Stephenas Curry 20, Kelly Oubre Jr. 17, Damionas Lee 12 taškų.

„Pacers“: Mylesas Turneris 22, Domantas Sabonis 18, Aaronas Holiday 16, Malcolmas Brogdonas 13, Edmondas Summeras 12 taškų.