NBA naktis: eilinė „Lakers“ pergalė ir pratęsimo drama Filadelfijoje

Absoliutus NBA lyderis „Los Angeles Lakers“ (9/3) naktį iš antradienio į trečiadienį iškovojo eilinę pergalę. „Lakers“ išvykoje 117:100 (35:14, 36:34, 26:23, 20:29) įveikė „Houston Rockets“ (3/6) krepšininkus.

L.Jamesas vedė savo komandą į pergalę.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 13, 2021, 6:56 AM, atnaujinta Jan 13, 2021, 7:02 AM

Los Andželo komanda visus reikalus išsprendė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 21 taško skirtumu. „Lakers“ pranašumą didino iki pat ketvirtojo kėlinio, kuriame leido pažaisti atsarginiams žaidėjams.

NBA čempionai šioje dvikoje panaudojo visus 12 rungtynėms registruotų krepšininkų.

Prie pergalės labiausiai prisidėjo 26 taškus pelnęs LeBronas Jamesas. Jis taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“: Christianas Woodas 18, Jamesas Hardenas 16, Ericas Gordonas ir DeMarcusas Cousinsas po 13 taškų.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 26, Anthony Davisas 19, Kentavious Caldwell-Pope'as, Dennisas Schroderis ir Montrezlas Harellas po 14 taškų.

Kitose NBA rungtynėse nugalėtojui išsiaiškinti prireikė pratęsimo. Jo pabaigą tvirčiau sužaidę pergalę namuose išplėšė „Philadelphia 76ers“ (8/4) klubas, kuris 137:134 (28:25, 27:38, 41:32, 24:25, 17:14) nugalėjo „Miami Heat“ (4/5) krepšininkus.

„76ers“ gretose išsiskyrė 45 taškus ir 12 atkovotų kamuolių surinkęs Joelis Embiidas.

„Heat“: Tyleris Herro 34, Duncanas Robinsonas 26, Gabe'as Vincentas 24, Preciousas Achiuwa 17 taškų.

„76ers“: Joelis Embiidas 45, Danny Greenas 29, Mike'as Scottas ir Tyrese Maxey po 16 taškų.