Po eilinio pralaimėjimo – R. Kurtinaičio nusivylimas: „Buvome per lėti“

„Mūsų energija buvo mažiau nei pusė to, ką demonstravo Stambulo komanda“, – po dar vieno pralaimėjimo Eurolygoje kalbėjo Rimas Kurtinaitis.

R.Kurtinaičio pečius slegia pralaimėjimų liūnas.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jan 14, 2021, 10:18 PM, atnaujinta Jan 14, 2021, 10:19 PM

Lietuvio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (2/18) komanda išvykoje 60:99 (19:26, 17:26, 10:23, 14:24) triuškinamai pralaimėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (11/9) krepšininkams. Ketvirtadienį Rusijos klubas Eurolygoje patyrė jau 12-ąjį pralaimėjimą iš eilės.

Kaip ir rungtynėse su „Žalgiriu“ Kaune, „Chimki“ galutinai subyrėjo po pertraukos. Antrajame kėlinyje svečiai po kelis kartus buvo sumažinę atsilikimą iki 1 ar 2 taškų, tačiau vėliau reikalai pakrypo tragiška linkme.

„Anadolu Efes“ ėmė bombarduoti „Chimki“ komandos krepšį ir trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 23:10, skirtumas pasiekė 29 taškų ribą – 75:46.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pratęsė smagų vakarėlį ir dar labiau didino triuškinamą persvarą. Lemiamą ketvirtį Stambulo klubas laimėjo 24:14.

„Sveikinimai varžovams, jie sužaidė geras rungtynes. Mes buvome per lėti, negalime per trumpą laiką ištaisyti savo klaidų. Ypatingai dėl atkovotų kamuolių, tai buvo didžiausia mūsų bėda šį vakarą. Jie atkovojo 15 kamuolių daugiau. Tai buvo pagrindinė pralaimėjimo priežastis“, – po dvikovos teigė R.Kurtinaitis.

„Chimki“ pastarąjį kartą Eurolygoje šventė pergalę lapkričio 17 dieną, tad nuo tos akimirkos prabėgo beveik du mėnesiai. Per tą laikotarpį Rusijos komanda išgyveno permainas tiek trenerio asistentų, tiek žaidėjų gretose.

Tačiau korekcijos nepadėjo ir Rusijos klubas pamažu tampa pajuokos objektu Eurolygoje. Sužaidus 20 turų „Chimki“ sąskaitoje yra vos 2 pergalės ir 18 pralaimėjimų.