R. Kurtinaičio košmarai tęsiasi: parodija tampanti „Chimki“ Stambule sudaužyta nepadoriu skirtumu

Rimo Kurtinaičio treniruojamos Maskvos srities „Chimki“ (2/18) komandos juodas periodas tęsiasi. Ketvirtadienį Rusijos klubas Eurolygoje patyrė jau 12-ąjį pralaimėjimą iš eilės.

R.Kurtinaičio kariauna patyrė triuškinamą pralaimėjimą.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2021-01-14 19:24, atnaujinta 2021-01-14 22:14

Lietuvio auklėtiniai išvykoje 60:99 (19:26, 17:26, 10:23, 14:24) triuškinamai pralaimėjo Stambulo „Anadolu Efes“ (11/9) krepšininkams.

Kaip ir rungtynėse su „Žalgiriu“ Kaune, „Chimki“ galutinai subyrėjo po pertraukos. Antrajame kėlinyje svečiai po kelis kartus buvo sumažinę atsilikimą iki 1 ar 2 taškų, tačiau vėliau reikalai pakrypo tragiška linkme.

„Anadolu Efes“ ėmė bombarduoti „Chimki“ komandos krepšį ir trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 23:10, skirtumas pasiekė 29 taškų ribą – 75:46.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai pratęsė smagų vakarėlį ir dar labiau didino triuškinamą persvarą. Lemiamą ketvirtį Stambulo klubas laimėjo 24:14.

„Chimki“ pastarąjį kartą Eurolygoje šventė pergalę lapkričio 17 dieną, tad nuo tos akimirkos prabėgo beveik du mėnesiai. Per tą laikotarpį Rusijos komanda išgyveno permainas tiek trenerio asistentų, tiek žaidėjų gretose.

Tačiau korekcijos nepadėjo ir Rusijos klubas pamažu tampa pajuokos objektu Eurolygoje. Sužaidus 20 turų „Chimki“ sąskaitoje yra vos 2 pergalės ir 18 pralaimėjimų.

„Anadolu Efes“: Sertacas Senli 19, Shane'as Larkinas 15, Bugranas Tunceras ir Bryantas Dunstonas po 12, Vasilije Micičius 8 taškai.

„Chimki“: Jordanas Mickey 14, Aleksejus Švedas 13, Devinas Bookeris 10 taškų.