Apkartusi „Žalgirio“ savaitė Rusijoje: M. Schillerio auklėtiniai gavo antausį nuo „Zenit“ A. Gudaitis surinko 28 naudingumo balus

Dvigubą Eurolygos savaitę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai baigė dar vienu pralaimėjimu.

Kauno klubas pralaimėjo Sankt Peterburge.<br>Zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Jan 15, 2021, 6:38 PM, atnaujinta Jan 15, 2021, 10:44 PM

Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 65:77 (14:17, 22:19, 13:20, 16:21) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ klubui.

Rungtynes abi komandos pradėjo nerezultatyviu žaidimu. Įpusėjus pirmajam kėliniui žalgiriečiai buvo priekyje 8:6.

Antroje ketvirčio pusėje kiek sėkmingiau puolime žaidusi „Zenit“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 17:14.

Antrojo kėlinio pradžioje Lietuvos čempionams daugiau energijos pridėjo sėkmingai nuo suolo pakilęs Rokas Jokubaitis.

Kaip ir akistatos pradžioje nei vienai iš ekipų nepavyko įgyti labiau apčiuopiamo pranašumo.

Taikliai metimais besikeitusios komandos ilsėtis išėjo švieslentei rodant lygius skaičius 36:36.

Po pertraukos „Zenit“ įjungė kiek aukštesnę pavarą ir įpusėjus trečiajam ketvirčiui padidino savo pranašumą iki šešių taškų 47:41.

Antroje kėlinio pusėje „Žalgirio“ problemos nesibaigė. Aikštelės šeimininkai įgijo rekordinį pranašumą ir į lemiamą rungtynių atkarpą išėjo pirmaudami 56:49.

Ketvirtajame kėlinyje Xavi Pasqualio auklėtiniai išliko pirmaujančios komandos vaidmenyje.

Rungtynių pabaigoje klydę „Žalgirio“ krepšininkai areną paliko nuleistomis galvomis.

Rungtynių statistika:

Sankt Peterburgo „Zenit“– Kauno „Žalgiris“

Dvitaškiai: 14/21 (66,7 proc.) – 19/43 (44,2 proc.)

Tritaškiai: 9/27 (33,3 proc.) – 5/18 (27,8 proc.)

Baudų metimai: 22/26 (84,6 proc.) – 12/14 (85,7 proc.)

Atkovoti kamuoliai (puolime): 31 (7) – 15 (8)

Rezultatyvūs perdavimai: 16 – 11

Klaidos: 16 – 10

Perimti kamuoliai: 4 – 8

Blokai: 2 – 0

Pražangos: 21 – 24

Lietuvos čempionai nesustabdė galingai žaidusio Artūro Gudaičio.

„Zenit“ aukštaūgis per 27 minutes įmetė 15 taškų (3/4 dvit., 9/10 baud. metim), atkovojo 8 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

Lapkritį vykusioje pirmoje komandų akistatoje Kauno klubas turėjo pripažinti varžovų pranašumą 75:83.

„Zenit“: Artūras Gudaitis ir Mateušas Ponitka po 15, Billy Baronas 11, Andrejus Zubkovas 9.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 12, Lukas Lekavičius ir Joffrey Lauvergne'as po 11, Marius Grigonis 10.