Po pralaimėjimo sveikata susirūpinęs R. Jokubaitis: „Svarbiausia gauti neigiamus COVID-19 testus“

„Truputį liūdna“, – po dvigubos Eurolygos savaitės kalbėjo Rokas Jokubaitis.

R.Jokubaitis įvertino dvigubą Eurolygos savaitę.<br>G.Bitvinsko nuotr.
R.Jokubaitis įvertino dvigubą Eurolygos savaitę.<br>Zalgiris.lt nuotr.
Kauno klubas pralaimėjo Sankt Peterburge.<br>Zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Jan 15, 2021, 10:20 PM, atnaujinta Jan 15, 2021, 10:37 PM

Jo atstovaujama Kauno „Žalgirio“ ekipa Sankt Peterburge 65:77 (14:17, 22:19, 13:20, 16:21) nusileido vietos „Zenit“ komandai.

Sėkmingai nuo suolo pirmojo kėlinio pabaigoje pakilęs gynėjas pripažino, kad įtakos pralaimėjimui turėjo ir pačių žalgiriečių energijos eikvojimas ginčams su arbitrais.

„Tai buvo fiziškos rungtynės. Visų rungtynių metu gerai gynėmės, tačiau puolime kažko pritrūko.

Pradėjome ginčytis su teisėjais ir tai mus išmušė iš vėžių“, – teigė 20-metis žaidėjas.

Tai buvo antroji Lietuvos čempionų nesėkmė per savaitę. Trečiadienį Kauno klubas 73:83 suklupo prieš Maskvos CSKA krepšininkus.

„Nėra labai prie ko prikibti, – pralaimėjimą Sankt Peterburge įvertino R.Jokubaitis. – Žinoma, per dvigubą savaitę patyrėme du pralaimėjimus. Truputį liūdna. Bet reikia gerai pailsėti ir pirmadienį stoti į kovą.

Varžovai labai fiziškai gynėsi. Susikūrėme daug progų, tačiau nepataikėme metimų. Mes tikėjomės sunkių rungtynių puolime.“

Lietuvis per 21 minutę įmetė 8 taškus (3/7 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud. metim.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

– Ar likote patenkintas gynyba prieš Keviną Pangosą? – buvo paklausta R.Jokubaičio

Visai neblogai su juo gynėmės, tačiau jie turėjo kitų „arkliukų“. Normalu, žaidėme prieš šiuo metu stipriausiųjų ketverte esančią komandą.

– Buvote agresyvus nuo pat pirmųjų žingsnių ant parketo.

– Pirmoje rungtynių pusėje pavyko sėkmingai pakilti nuo suolo. Dėl Luko Lekavičiaus anksti susirinktų pražangų teko pažaisti ir pirmoje pozicijoje. Buvo smagu.

– Kiek svarbu yra sėkmingai pakilti nuo suolo?

– Labai svarbu. Prideda pasitikėjimo savimi, ypač psichologiškai.