Galingasis „Nets“ trejetas pergalės neišplėšė – Bruklinas kapituliavo po dviejų pratęsimų

Į aikštę trečiadienį sugrįžęs Kyrie Irvingas su dar dviem žvaigždėmis tempė „Brooklyn Nets“ (9/7) traukinį, tačiau jėgų 58 akistatos minutėms pritrūko. „Nets“ išvykoje po dviejų pratęsimų 135:147 (23:28, 26:23, 29:36, 35:26, 14:14, 8:20) pralaimėjo „Cleveland Cavaliers“ (7/7) klubui.

Kevinas Durantas, Kyrie Irvingas ir Jamesas Hardenas neišgelbėjo „Nets“ nuo pralaimėjimo.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Jan 21, 2021, 7:57 AM, atnaujinta Jan 21, 2021, 8:12 AM

K.Irvingas buvo paskutinysis, kuris pataisęs kamuolį, pelnė taškus ketvirtame kėlinyje, o ekipos turėjo žaisti pratęsimą – 113:113.

Pirmajame pratęsime visą laiką pirmavo „Nets“, tačiau „Cavaliers“ stebuklingai išsigelbėjo paskutinę sekundę – Collinas Sextonas tritaškiu išlygino rezultatą 127:127.

Per antrąjį pratęsimą „Cavaliers“ spurtavo 7:0, tačiau visos komandos ašimi tapo būtent C.Sextonas – jis pataikė keturis tritaškius, iš viso pelnė 15 taškų ir padėjo palaužti „Nets“.

Pralaimėjusių gretose K.Irvingas per 48 minutes pelnė 37 taškus (12/20 dvit., 3/8 trit., 4/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius, blokavo 3 metimus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Krepšininkas nuo sausio 6-osios nežaidė dėl asmeninių priežasčių.

Dar rezultatyviau žaidė Kevinas Durantas – jo sąskaitoje per 50 minučių buvo 38 taškai (9/16 dvit., 3/9 trit., 11/13 baudų), 12 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 4 blokai.

Jamesas Hardenas įsirašė trigubą dviženklį. Gynėjas per 50 min. surinko 21 tašką (3/8 dvit., 3/6 trit., 6/6 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 12 rezultatyvių perdavimų ir penkias klaidas.

Mačo herojumi tapęs C.Sextonas per 38 minutes pelnė 42 taškus (11/18 dvitaškių, 5/11 tritaškių, 5/9 baudų metimų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, sykį suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Cavaliers“ lyderiui tai buvo rezultatyviausios karjeros rungtynės.

Didysis K.Irvingo, K.Duranto ir J.Hardeno trejetas puolime buvo nesulaikomas, pelnęs 96 taškus, tačiau nuo suolo pakilę žaidėjai Bruklino ekipai pridėjo vos 10.

„Nets“: Kevinas Durantas 38 (12 atk. kam., 8 rez. perd., 4 blokai), Kyrie Irvingas 37 (3/8 tritaškių), Jamesas Hardenas 21 (10 atk. kam., 12 rez. perd.), Jeffas Greenas 16 (4/7 tritaškių, 7 atk. kam.), DeAndre Jordanas 13 (6/7 dvitaškių).

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 42 (5/11 tritaškių, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Cedi Osmanas 25 (4/9 tritaškių, 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Taureanas Prince‘as 17 (7 atk. kam.), Larry Nance‘as (8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.) ir Damyeanas Dotsonas po 15, Andre Drummondas 13 (7 atk. kam.), Jarrettas Allenas 12 (11 atk. kam., 4 blokai).

Trečiadienį prireikė ir dar vieno pratęsimo, o „Detroit Pistons“ (3/11) išvykoje 115:123 (31:29, 21:16, 40:33, 14:28, 9:17) nusileido „Atlanta Hawks“ (7/7) krepšininkams.

„Pistons“ iki finalinės sirenos likus 7 minutėms dar pirmavo solidžiu atotrūkiu 99:82, tačiau po to tiesiog sustojo. Šeimininkai sugebėjo iširipdyti skirtumą ir esant rezultatui 106:106 komandos žaidė papildomas penkias minutes. Per jį „Hawks“ tiesiog sumalė ir toliau stbo ištiktą „Pistons“.

Traye Youngas per 44 minutes pelnė 38 taškus (8/21 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 13/19 baudų metimų), atkovojo 4, perėmė 2 ir prarado 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo metimą bei kartą prasižengė.

Kovą dėl kamuolių Atlantos klubas laimėjo net 63:42.

Nuo suolo rungtynes stebėjęs Deividas Sirvydis trenerio pasitikėjimo nesulaukė – iš viso jis kol kas žaidė du kartus po minutę.

„Pistons“: Jerami Grantas 32 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Blake‘as Griffinas 17 (7 atk. kam.), Wayne‘as Ellingtonas 16 (4/9 tritaškių), Derrickas Rose‘as 14, Masonas Plumlee 10 (9 atk. kam.).

„Hawks“: Trae Youngas 38 (10 rez. perd.), Johnas Collinsas 31 (11 atk. kam.), Clintas Capela 27 (26 atk. kam., 5 blokai, 10/18 dvitaškių), Kevinas Huerteris 17 (5 atk. kam.).