„Pacers“ pergalė paženklinta D. Sabonio išplėštu pratęsimu Lietuvis liko per žingsnį nuo trigubo dviženklio

Domantui Saboniui iki trigubo dviženklio pritrūko tik vieno rezultatyvaus perdavimo, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (9/6) per pratęsimą 120:118 (37:28, 25:32, 26:27, 20:21, 12:10) nugalėjo „Orlando Magic“ (7/9) krepšininkus.

Domantas Sabonis buvo per plauką nuo trigubo dviženklio.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jan 23, 2021, 7:05 AM, atnaujinta Jan 23, 2021, 7:37 AM

Lietuvos buvo tas žmogus, kuris likus žaisti 10 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos dvitaškiu metimu išlygino rezultatą. Vėliau jis dar ir perėmė kamuolį gynyboje, taip išplėšdamas savo komandai pratęsimą.

Jame pergalę „Pacers“ padovanojo taiklus Malcolmo Brogdono tritaškis likus žaisti 3 sekundes.

D.Sabonis šioje dvikovoje aikštėje praleido 45 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (6/8 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud. met.). Jis taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 5 kamuolius.

D.Sabonis toliau tęsia dvigubų dviženklių seriją – tai buvo jau 15-asis iš eilės. Su 9 pergalėmis Indianapolio klubas Rytų konferencijoje rikiuojasi 2-oje vietoje.

„Magic“: Evanas Fournier 26, Nikola Vucecičius 24, Aaronas Gordonas 17, Dwayne'as Baconas 16, Terence'as Rossas 12 taškų.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 23, Jeremy Lambas ir Mylesas Turneris po 22, Domantas Sabonis 18, Dougas McDermottas 13 taškų.