D. Sabonis pratęsė įspūdingą seriją NBA, tačiau lemiamu metu metimai skriejo pro šalį

Domantas Sabonis pratęsė įspūdingą dvigubų dviženklių seriją, tačiau „Indiana Pacers“ (9/7) komanda namuose 102:107 (24:24, 34:23, 28:19, 27:30) pralaimėjo „Toronto Raptors“ (7/9) krepšininkams.

Domantas Sabonis surinko dvigubą dviženklį.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 24, 2021, 10:30 PM, atnaujinta Jan 24, 2021, 11:18 PM

Lietuvis aikštėje praleido 40 minučių ir per jas pelnė 10 taškų (1/7 dvit., 0/3 trit., 8/8 baud. met.). Jis taip pat atkovojo 19 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo jau 16-asis dvigubas dviženklis iš eilės. D.Sabonis šį sezoną dar nė karto nepaliko aikštės jo nesurinkęs.

Dvikova prasidėjo žaidimu taškas į tašką ir po pirmojo kėlinio degė lygus rezultatas – 24:24. Tačiau antrojo kėlinio pabaigoje „Raptors“ sugebėjo spurtuoti ir prieš pertrauką susikrovė 11 taškų pranašumą – 58:47.

D.Sabonis pirmoje mačo dalyje dominavo po krepšiu, buvo spėjęs sugriebti 10 kamuolių, o jį patį varžovai dažniausiai stabdydavo pražangomis. Tačiau lietuvio ranka nedrebėjo ir per pirmuosius du kėlinius jis sumėtė visas 8 baudas.

Po pertraukos „Pacers“ pagyvino savo žaidimą ir išlygino rezultatą, tad nugalėtojo likimas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Raptors“ nutolo (90:82).

Tačiau likus žaisti mažiau nei 4 minutes „Pacers“ priartėjo iki 2 taškų – 94:96. Vėliau „Pacers“ išlygino rezultatą, tačiau likus žaisti 18 sekundžių „Raptors“ vėl pirmavo 105:102. Paskutinės atakos metu kamuolys buvo patikėtas D.Saboniui, tačiau šio net du bandymus varžovai blokavo.

„Raptors“: OG Annunoby 30, Fredas Van Vleetas 21, Normanas Powellas 20, Aronas Baynesas ir Chrisas Boucheris po 12 taškų.

„Pacers“: Mylesas Turneris 25, Jrue Holiday 16, Dougas McDermottas 13, Malcolmas Brodgonas 12, Domantas Sabonis 10 taškų.