NBA naktis: „Clippers“ pralaimėjimas ir pratęstas I. Brazdeikio sėdėjimas ant suolo

Dėl NBA saugumo protokolo savo lyderių, Kawhi Leonardo ir Paulo George'o, netekęs „Los Angeles Clippers“ (13/5) išvykoje 99:108 (21:22, 27:21, 22:33, 29:32) pralaimėjo „Atlanta Hawks“ (9/8) krepšininkams.

Ignas Brazdeikis progos pasireikšti negavo.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Jan 27, 2021, 7:00 AM

Los Andželo komanda pirmoje mačo dalyje atrodė geriau ir turėjo pranašumą, tačiau po pertraukos Trae Youngo tempiamas „Hawks“ išsiveržė į priekį ir iškovojo pergalę.

„Clippers“: Reggie Jacksonas 20, Serge'as Ibaka 15, Luke'as Kennardas ir Ivaca Zubacas po 13 taškų.

„Hawks“: Trae Youngas 38, Deandre Hunteris 22, Kevinas Huerteris ir Clintas Capela po 13 taškų.

Kitose NBA rungtynėse pralaimėjimą patyrė „New York Knicks“ (8/11) krepšininkai. Jie 94:108 (27:18, 32:28, 22:34, 13:28) nusileido „Utah Jazz“ (13/4) komandai.

„Knicks“ paraiškoje dvikovai buvo registruotas Ignas Brazdeikis, tačiau lietuvis vėl buvo paliktas ant suolo. Pastarąjį kartą jis ant parketo yra žengęs sausio 17 dieną. Iš viso šį sezoną I.Brazdeikis kol kas yra gavęs pasireikšti vos 4 rungtynėse, per kurias sužaidė vis labo 7 minutes ir yra pelnęs 2 taškus.