D. Sabonio šou už Atlanto – antrasis trigubas dviženklis sezone ir pergalė kišenėje

Šiame sezone vis labiau NBA žibantis Domantas Sabonis surengė dar vieną įspūdingą pasirodymą.

D.Sabonis atliko antrąjį trigubą dviženklį šiame sezone.<br>Scanpix.

Jan 28, 2021, 6:19 AM, atnaujinta Jan 28, 2021, 6:30 AM

Lietuvio atstovaujama „Indiana Pacers“ ekipa (11/7) išvykoje 116:106 (36:19, 23:36, 25:25, 32:36) įveikė „Charlotte Hornets“ (7/11) krepšininkus.

Aukštaūgis iš Lietuvos prie pergalės prisidėjo pirmuoju savo antruoju dviženkliu šių metų NBA sezone.

D.Sabonis per 37 ant parketo praleistas minutes įmetė 22 taškus (7/7 dvit., 2/3 trit., 2/4 baud. metim.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo šeštasis lietuvio trigubas dviženklis jo karjeroje.

Kur kas sėkmingiau rungtynes pradėję „Pacers“ krepšininkai dviženklį pranašumą susikrovė dar pirmajame kėlinyje.

Antrajame kėlinyje svečiai ne tik ėmė mažinti turimą deficitą, bet ir persvėrė rezultatą.

Kiek sėkmingiau ketvirčio pabaigą sužaidusi Indianos ekipa į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis pirmaudama 59:55.

Antroje rungtynių dalyje tęsėsi atkakli kova.

Nors „Pacers“ kur kas ilgiau buvo pirmaujančios komandos vaidmenyje, tačiau užtikrintesnį pranašumą svečiams pavyko susikrauti tik antroje ketvirtojo kėlinio pusėje.

„Pacers“: Dougas McDermottas 28, Malcolmas Brogdonas 25, Domantas Sabonis 22.

„Hornets“: Terry Rozieras 20, P.J. Washingtonas 18, Gordonas Haywardas 16.