„Chimki“ toliau pramušinėja dugną: šįkart pažeminti E. Ulanovo komandos

Stambulo „Feberbahce“ (13/10) komanda pratęsė sėkmingą atkarpą Eurolygoje ir ketvirtadienį išvykoje 107:76 (23:22, 30:22, 30:13, 24:19) sutriuškino Maskvos srities „Chimki“ (2/21) krepšininkus.

E.Ulanovas su komanda iškovojo pergalę Rusijoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 28, 2021, 6:50 PM, atnaujinta Jan 28, 2021, 9:30 PM

Rusijos klubui dvikovos pradžia nieko blogo nežadėjo ir po pirmojo kėlinio jis atsiliko tik vienu tašku. Lūžis rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje, kurį „Fenerbahce“ laimėjo 30:13 ir taip pradėjo triuškinti savo varžovus.

Lemiamas ketvirtis tapo tik formalumu pratęsiant „Chimki“ klubo agoniją Eurolygoje.

Edgaras Ulanovas prie Stambulo komandos pergalės prisidėjo pelnydamas 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovodamas 1 kamuolį ir surinkdamas 4 naudingumo balus.

„Chimki“ komanda toliau iš blogosios pusės gerina Eurolygos rekordus. Jiems tai buvo jau 15-asis pralaimėjimas iš eilės ir 21-asis šį sezoną. Padriką padėtį Rusijos klube puikiai apibūdina Aleksejaus Švedo žaidimas. Jis vienas atliko daugiau nei trečdalį visų komandos metimų (6/9 dvit., 5/17 trit.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 29, Jevgenijus Voronovas 11, Errickas McCollumas 9, Vladislavas Šarapovas 8 taškai.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 18, Lorenzo Brownas 17, Janas Vesely 15, Marko Guduričius ir Dyshawnas Pierre po 14, Jarellas Eddie 10 taškų.