„Chimki“ toliau pramušinėja dugną: šįkart pažeminti E. Ulanovo komandos

2021 m. sausio 28 d. 18:50
Lrytas.lt
Stambulo „Feberbahce“ (13/10) komanda pratęsė sėkmingą atkarpą Eurolygoje ir ketvirtadienį išvykoje 107:76 (23:22, 30:22, 30:13, 24:19) sutriuškino Maskvos srities „Chimki“ (2/21) krepšininkus.
Daugiau nuotraukų (1)
Rusijos klubui dvikovos pradžia nieko blogo nežadėjo ir po pirmojo kėlinio jis atsiliko tik vienu tašku. Lūžis rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje, kurį „Fenerbahce“ laimėjo 30:13 ir taip pradėjo triuškinti savo varžovus.
Lemiamas ketvirtis tapo tik formalumu pratęsiant „Chimki“ klubo agoniją Eurolygoje.
Edgaras Ulanovas prie Stambulo komandos pergalės prisidėjo pelnydamas 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovodamas 1 kamuolį ir surinkdamas 4 naudingumo balus.
„Chimki“ komanda toliau iš blogosios pusės gerina Eurolygos rekordus. Jiems tai buvo jau 15-asis pralaimėjimas iš eilės ir 21-asis šį sezoną. Padriką padėtį Rusijos klube puikiai apibūdina Aleksejaus Švedo žaidimas. Jis vienas atliko daugiau nei trečdalį visų komandos metimų (6/9 dvit., 5/17 trit.).
„Chimki“: Aleksejus Švedas 29, Jevgenijus Voronovas 11, Errickas McCollumas 9, Vladislavas Šarapovas 8 taškai.
„Fenerbahce“: Nando De Colo 18, Lorenzo Brownas 17, Janas Vesely 15, Marko Guduričius ir Dyshawnas Pierre po 14, Jarellas Eddie 10 taškų.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.