Geležinė „Bayern“ gynyba CSKA klubui buvo neįkandama

Be savo lyderio likusi Maskvos CSKA (16/7) komanda penktadienį namuose patyrė apmaudų pralaimėjimą. Rusijos klubas 66:69 (27:25, 12:15, 21:10, 6:19) nusileido Miuncheno „Bayern“ (14/9) krepšininkams.

CSKA pralaimėjo namuose.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-01-29 18:47, atnaujinta 2021-01-29 21:37

Dvikova prasidėjo apylygiu žaidimu pirmoje mačo dalyje. Lūžis rungtynėse įvyko trečiajame kėlinyje, kuriame CSKA susikrovė 10 taškų pranašumą – 60:50. Šeimininkai neišlaikė šios persvaros ir likus žaisti 3 minutes leido „Bayern“ išlyginti rezultatą.

Galiausiai dar po pusantros minutės buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius D.J.Seeley tritaškiu metimu persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai – 66:64. Per likusį laiką komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais bei prarastais kamuoliais. CSKA išsigelbėjimui buvo likusios 22 sekundės, tačiau mestas tritaškis tikslo nepasiekė.

„Bayern“ per ketvirtąjį kėlinį CSKA leido įmesti viso labo 6 taškus.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas IV 22, D.J.Seeley 17, Jalenas Reynoldsas 16 taškų.

CSKA: Nikola Milutinovas 16, Darrunas Hilliardas 15, Tornikė Šengelija 11 taškų.