„Baskonia“ gretose žibėjęs T. Sedekerskis – naudingiausias pergalę iškovojusios ekipos žaidėjas

Sekmadienį vykusiose Ispanijos krepšinio pirmenybių rungtynėse pergalę iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (16/5) ekipa.

Tadas Sedekerskis<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-01-31 20:06

Baskai savo aikštelėje 89:61 (24:13, 15:18, 21:19, 29:11) nugalėjo Saragosos „Casademont“ (7/13) krepšininkus.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė T.Sedekerskis, kuris per 25 minutes įmetė 10 taškų (2/3 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

R.Giedraitis per 22 minutes pelnė 9 taškus (2/6 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud. metim.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 10 naudingumo balų.