„Baskonia“ su dviem lietuviais Eurolygoje dar kartą privertė kapituliuoti galingąjį „Real“

Praėjusią savaitę į pergalių kelią Eurolygoje grįžusi Vitorijos „Baskonia“, kuriai atstovauja Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis, antrą kartą šį sezoną palaužė galingąjį Madrido „Real“. Šįkart išvykoje kovoję baskai susidorojo su Madrido klubu net 84:64 (28:15, 9:19, 23:18, 24:12), o mūsų šalies žaidėjai buvo tikri pergalės kalviai.

R.Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.
Rokas Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-02-05 21:52, atnaujinta 2021-02-06 00:30

„Baskonia“ prieš savaitę įveikė Kauno „Žalgirį“ 81:68 nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Tačiau baskai tuo neapsiribojo ir skėlė antausį karališkajam klubui. Visą mačą pirmavusi „Baskonia“ tik leido šiek tiek priartėti varžovams, o ketvirtame kėlinyje tiesiog užspaudė į kampą Pablo Laso vadovaujamą „Real“. Jie laimėjo atkarpą 12:2 ir nutolo 74:59 ir užbaigė dvikovą triuškinimu.

Tai jau buvo antrasis kartas per sezoną, kai baskai tiesiog sudaužo Madrido atstovus.

R.Giedraitis šiame mače per 33 minutes pelnė 14 taškų (4/8 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, sau ir varžovams uždirbo po pražangą bei surinko 11 naudingumo balų.

T.Sedekerskis per 22 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių), atkovojo 7 kamuolius, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

„Real“: Alberto Abalde 12 (4/7 tritaškių), Gabrielis Deckas 8, Fabienas Causeur ir Carlosas Alocenas po 7.

„Baskonia“: Achille Polonara 18 (4/7 tritaškių), Alecas Petersas 16 (4/5 tritaškių), Rokas Giedraitis 14 (2/5 tritaškių), Luca Vildoza 13.

„Real“ iki penktadienio žengė ketvirtas, laimėjęs pastaruosius du mačus.

Praėjusią savaite karališkasis klubas palaužė Berlyno ALBA 72:63.

Madrido komanda pirmajame rate turėjo pripažinti baskų ekipos pranašumą 76:63.