„Žalgirio“ treneris M. Schilleris sudėliojo sudėtį KMT kovoms: A. Milaknio situacija neaiški, vienas žaidėjas tikrai nepasirodys

Be Joffrey Lauvergne'o ir Steve'o Vasturios rungtyniavęs Kauno „Žalgiris“ (15/2) antradienį LKL čempionate įsirašė dar vieną pergalę. Tris kėlinius vargę Martino Schillerio auklėtiniai namuose 95:76 (19:22, 23:26, 30:19, 23:9) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (8/11) ekipą, kuriai tai buvo jau šeštasis pralaimėjimas per pastarąsias septynerias rungtynes.

„Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris turi klausimų dėl trijų žaidėjų.<br>G.Bitvinsko nuotr.
„Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris turi klausimų dėl trijų žaidėjų.<br>zalgiris.lt nuotr.
„Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris turi klausimų dėl trijų žaidėjų.<br>Zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (8)

Feb 9, 2021, 10:29 PM, atnaujinta Feb 9, 2021, 10:39 PM

Rungtynių dėl traumos nebaigė Artūras Milaknis, trečiajame kėlinyje skaudžiai petimi susidūręs su varžovu. Tuo tarpu Marius Grigonis sužaidė geriausias karjeros LKL rungtynes – surinko 26 taškus bei 36 naudingumo balus.

„Tai buvo dviejų labai skirtingų pusių rungtynės. Po pirmosios pusės nebuvome patenkinti gynyba, bet vėliau pradžiugino geras žaidėjų požiūris, po ilgosios pertraukos praleidome tik 28 taškus ir tai paklojo pamatus sėkmei bei pergalei. Pradžioje „Pieno žvaigždės“ metė itin aukštu procentu, o mes rinkomės pražangas, kurių nenorėjome“, – teigė Martinas Schilleris.

Nors kauniečiai jau pirmosiomis mačo minutėmis nurūko į priekį (10:2), po pertraukėlės pasvaliečiai surengė spurtą 9:0 ir įsiveržė į priekį. Per likusį ketvirčio laiką jie padidino savo pranašumą iki 3 taškų – 22:19.

Antrojo kėlinio pradžioje Pasvalio ekipos krepšininkai tęsė sėkmingą atkarpą – pirmavo 33:26, o po dar dviejų K. Giedraičio metimų „Pieno žvaigždžių“ pranašumas tapo dviženklis – 41:30.

Po pertraukos komandoms grįžus ant parketo, šeimininkai pasivijo varžovus (50:50), tačiau ant suolo atsisėdo petį susitrenkęs A. Milaknis, o dėl penkių asmeninių pražangų aikštę paliko ir Nigelas Hayesas.

Pasvaliečiai vėl susigrąžino pranašumą – 50:57, visgi, neilgai trukus, M. Grigonio inicijuotu spurtu žalgiriečiai išlygino ir persvėrė rezultatą (62:59). Paskutinįjį ketvirtį komandos pasitiko „Žalgiriui“ pirmaujant 72:67.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje saugiau pasijausti kauniečiams leido 6 taškus iš eilės pelnęs ir bloką Branko Mirkovičiui išrašęs Marekas Blaževičius (78:69).

M. Grigonio tritaškis padėjo pamatus spurtui 83:71), o galiausiai žalgiriečiai laimėjo 95:76.

– Kokia situacija su Artūro Milaknio trauma?

– Deja, šiuo metu neturiu daugiau informacijos, reikalai nesitvarko taip greitai. Medikai situaciją detalizuoti galės tik rytoj.

Mačiau, kad jis atsitrenkė į užtvarą ir susižeidė petį. Jam tą petį skaudėjo jau anksčiau, daugiau tikrai nežinau.

– Joffrey Lauvergne‘as nežaidė, ar jis bus pasirengęs žaisti Panevėžyje per KMT finalus?

– Labai to tikimės. Jis patyrė smulkią traumą ir turėtų rungtyniauti.

– Kokia tikimybė, kad per tuos pačius finalus pamatysime Luką Lekavičių?