Dvigubą dviženklį surinkęs J. Valančiūnas – rezultatyviausias pergalę iškovojusios „Grizzlies“ žaidėjas

Vis labiau įsibėganti Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (12/12) ekipa iškovojo dar vieną pergalę, o aukštaūgis iš Lietuvos buvo vienas pagrindinių jos pergalės kalių.

J.Valančiūnas surinko eilinį dvigubą dviženklį.<br>Scanpix nuotr.

Feb 18, 2021, 6:47 AM, atnaujinta Feb 18, 2021, 6:49 AM

„Grizliai“ savo aikštelėje 122:113 (30:31, 27:25, 29:29, 36:28) įveikė „Oklahoma City Thunder“ (11/17) krepšininkus.

Nugalėtojų gretose J.Valančiūnas per 26 minutes prisidėjo įmesdamas 22 taškus (9/12 dvit., 4/6 baud. metim.), atkovodamas 12 kamuolių ir atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus.

Aikštelės šeimininkai dvikovos kontrolę perėmė antroje rungtynių dalyje.

Praktiškai visą laiką po pertraukos pirmavęs Memfio klubas lemiamą spurtą surengė ketvirtajame kėlinyje, kurio metu Tayloro Jenkinso auklėtiniai ne kartą turėjo 15 taškų pranašumą.

Iki akistatos pabaigos pirmaujančios ekipos vaidmenyje išlikusi „Grizzlies“ triumfavo ir grįžo į pergalių kelią.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas ir Graysonas Allenas po 22, Kyle'as Andersonas 20, Dillonas Brooksas 17.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 22, Mike‘as Muscala 21, Darius Bazley 18.