Nieko naujo: Eurolygos autsaideris „Chimki“ beviltiškai kapituliavo prieš „Baskonia“ Ispanijos klubo du lietuviai kartu pelnė 24 taškus

Eurolygoje ketvirtadienį startavo 25-asis turas, o jame savo akistatą namie žaidė visiškas turnyro autsaideris Maskvos srities „Chimki“ ir dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“. Sensacijos neįvyko: „Baskonia“ visą mačą pirmavo ir sudaužė rusus 89:67 (24:14, 23:23, 24:20, 18:10).

Rokas Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.
R.Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 18, 2021, 7:01 PM, atnaujinta Feb 19, 2021, 12:14 AM

Svečiai iš Ispanijos jau mačo pradžioje pareiškė pretenzijas į pergalę ir susikrovė dviženklę persvarą 24:14. Aleksejaus Švedo vedami „Chimki“ atstovai antrame kėlinyje buvo pasiviję oponentus 29:31, bet ilsėtis komandos išėjo „Baskonia“ pirmaujant 47:37.

Vienais iš pagrindinių smuikų Vitorijos ekipoje šįkart buvo tiek Tadas Sedekerskis, kuris buvo pelnęs 11 taškų ir Rokas Giedraitis, įmetęs 8 taškus.

Po didžiosios pertraukos vaizdas nesikeitė – ispanai bėgo, rusai vijosi, o prieš lemiamą ketvirtį „Baskonia“ pirmavo 71:57.

Ketvirtame kėlinyje jau jėgų neturėję šeimininkai visiškai atidavė iniciatyvą svečiams, šie baigiantis dvikovai pirmavo net 89:65.

„Baskonia“ klube Youssoupha Fallas pelnė 14 taškų. po 13 taškų įmetė Rokas Giedraitis, Luca Vildoza ir Zoranas Dragičius, po 11 taškų pridėjo Tadas Sedekerskis ir Alecas Petersas.

Rusijos komandai A.Švedas įmetė 16 taškų, 13 taškų pridėjo Jordamas Mickey, 11 taškų – Jegoras Vialcevas.

Daugiau kai du mėnesius negaunantys algų Maskvos srities klubo žaidėjai savo sąskaitoje ir toliau turi 2 laimėjimus, o pastarąjį kartą jie džiaugėsi sėkme praėjusių metų lapkričio 17-ąją, kai įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ 88:83.

Dabar Rusijos ekipa turi 15 nesėkmių šleifą, o praėjusiame ture krito nuo Stambulo „Fenerbahce“ net 76:107.

Tuo tarpu baskai su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekersiu įsitaisė ties turnyro lentelės viduriu, pastaruosius tris turus švenčiantys pergales.

Praėjusiame ture „Baskonia“ nušlavė net Madrido „Real“ atstovus 84:64, o dar prieš tai nuo jų nukentėjo Kauno „Žalgiris“ 68:81.

Tarpusavio pirmoje akistatoje Vitorijos komanda dar sezono pradžioje be didesnio vargo nurungę „Chimki“ 77:60.