Tokio galingo Domanto Sabonio dar niekas nematė: taškų rekordas – tik vyšnia ant torto Pagerino klubo rekordą

2021 m. vasario 18 d. 06:24
Video
Domantas Sabonis sužaidė karjeros rungtynes, o jo atstovaujama „Indiana Pacers“ (15/14) ekipa šventė pergalę po pratęsimo.
„Pacers“ išvykoje 134:128 (39:33, 30:40, 17:19, 35:29, 13:7) įveikė „Minnesota Timberwolves“ (7/22) krepšininkus.
Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo D.Sabonis, kuris per 45 minutes įmetė 36 taškus (12/19 dvit., 1/2 trit., 9/11 baud. metim.), atkovojo 17, perėmė 3 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.
Tai buvo septintasis trigubą dviženklis jo karjeroje. Lietuvis tapo visų laikų daugiausiai trigubų dviženklių atlikusiu krepšininku „Pacers“ ekipoje.
Permainingos kovos metu „Timberwolves“ ketvirtojo kėlinio pradžioje dar džiaugėsi dviženkliu pranašumu, tačiau svečiai ėmė artėti prie savo varžovų.
Nate'o Bjorkgreno auklėtiniams pavyko ne tik pasivyti savo varžovus, bet ir persverti rezultatą.
Mūšis taškas į tašką tęsėsi iki pat ketvirčio pabaigos, o likus 11 sek. D.Sabonis baudų metimais dar kartą išlygino skaičius švieslentėje 121:121.

Paskutinė aikštelės šeimininkų ataka nebuvo sėkminga, todėl komandos keliavo į pratęsimą.
Papildomo kėlinio metu „Pacers“ parodė savo jėgą ir šventė pergalę išvykoje.
„Timberwolves“: Malikas Beasley 31, Karlas-Anthony Townsas 30, Ricky Rubio 20, Nazas Reidas 18.
„Pacers“: Domantas Sabonis 36 (12/19 dvit., 9/11 baud., 17 atk. kam., 10 rez. perd., 3 per. kam.), Malcolmas Brogdonas 32, Jeremy Lambas 18.