„Crvena zvezda“ po dramatiškos kovos pripažino A. Gudaičio vedamos „Zenit“ pranašumą

Sankt Peterburgo „Zenit“ (14/9) klubas pasiekė svarbią pergalę Eurolygoje, kai penktadienį išvykoje pranoko Belgrado „Crvena zvezda“ (7/17) krepšininkus – 76:75 (22:16, 26:20, 13:20, 15:19).

Artūras Gudaitis<br> G.Bitvinsko nuotr.

Feb 19, 2021, 9:39 PM, atnaujinta Feb 19, 2021, 11:53 PM

Svečiai į priekį šovė dar pirmoje mačo pusėje (48:36), tiesa po ilgosios pertraukos šeimininkams pavyko mažinti deficitą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas jau skyrė tik 5 taškai – 56:61. Maža to, netrukus rezultatas tapo lygus 69:69. „Zenit“ košmaras tuo nesibaigė, mat serbai pataikė du tolimus metimus iš eilės ir įsiveržė į priekį – 75:72.

Tiesa, jau kitoje atakoje Artūras Gudaitis stojo prie baudų metimų linijos, pataikė pirmąją baudą, antrąją prametė, tačiau rusai atkovojo kamuolį puolime, o Kevinas Pangosas pataikė tritaškį – 76:75.

Šeimininkai lemiamos atakos metu savojo šanso neišnaudojo, jų metimas tikslo nepasiekė.

A.Gudaitis rungtynėse žaidė 27 minutes, per jas pelnė 9 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 17 naudingumo balų.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 25 (5/8 dvit., 5/6 trit., 7 rez. perd.), K.C.Riversas (3/4 trit.) ir Artūras Gudaitis – po 9, Billy Baronas 7.

„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 21 (1/5 trit.), Ognjenas Dobričius 13, Dejanas Davidovacas 8, Marko Jagodičius-Kuridza 7.