„Fenerbahce“ Eurolygoje iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės

[[ge:lrytas:lrytas:18352110]]

Turkijos klubo pasitarimas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 19, 2021, 7:37 PM, atnaujinta Feb 19, 2021, 10:39 PM

Stambulo „Fenerbache“ (15/10) klubas Eurolygoje iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės. Edgaro Ulanovo klubas penktadienį namuose pranoko Berlyno ALBA (8/17) žaidėjus – 89:84 (24:22, 21:20, 22:18, 22:24).

Rungtynės vyko atkakliai, o šeimininkai pirmoje mačo dalyje turėjo vytis svečius iš Vokietijos – 15:20.

Vis dėlto po ilgosios pertraukos „Fenerbahce“ perėmė iniciatyvą, o ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo 13 taškų persvarą – 85:72. Tačiau tai dar nebuvo pabaiga. ALBA krepšininkai pataikė kelis tolimus metimus ir, laimėję atkarpą 10:0, sumažino deficitą 82:85.

Tačiau vokiečiams šio spurto nepakako, „Fenerbahce“ išlaikė turėtą persvarą ir šventė pergalę.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 26 (31 naud. bal.), Dyshawnas Pierre'as 17, Janas Vesely 12.

ALBA: Marcusas Erikssonas 19, Benas Lammeris 16, Maodo Lo 14.