Nepadėjo net Eurolygos žvaigždės: Latvija liko už Europos čempionato borto R. Štelmaheris atsistatydina

Latvijos krepšinio rinktinės neišvysime 2022-ųjų Europos krepšinio čempionate.

R.Štelmaherio treniruojama Latvijos rinktinė liko už Europos krepšinio čempionato borto. Treneris po atrankos turnyro pasitrauks iš posto.<br>FIBA nuotr.

Feb 20, 2021, 9:35 PM, atnaujinta Feb 21, 2021, 12:21 AM

Svarbiausioje atrankos dvikovoje Roberto Štelmaherio auklėtiniai 65:66 nusileido bulgarams ir prarado visas galimybes pasirodyti artimiausiose Senojo žemyno pirmenybėse.

Paskutinėmis sekundėmis Latvijos krepšininkai turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau paskutinis Aigaro Škėlės metimas skriejo pro šalį.

Svarbiausioje atrankos kovoje latviams padėjo ir Eurolygoje rungtyniaujantys krepšininkai. Tačiau nei Janis Timma, nei Dairis Bertanis neišgelbėjo savo rinktinės.

Nugalėtojus į priekį vedė buvęs Kauno „Žalgirio“ žaidėjas Dee Bostas, kuris įmetė 18 taškų.

Iškart po pralaimėjimo bulgarams Latvijos rinktinės treneris Robertas Štelmaheris paskelbė, kad pasibaigus atrankos turnyrui trauksis iš pareigų. Buvęs Vilniaus „Ryto“ žaidėjas R.Štelmaheris rinktinės vyriausiuoju treneriu dirba nuo 2019 metų.

Latvija: Janis Timma 14, Marekas Mejeris ir Aigaras Škelė po 11, Rolandas Freimanis 9.

Bulgarija: Dee Bostas 18 taškų, Pavlinas Ivanovas 15, Dimitaras Dimitrovas 12.