Po krepšiu dominavęs J. Valančiūnas pasismagino prieš D. Sirvydžio ekipą

Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (13/12) iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

J.Valančiūnas surinko dvigubą dviženklį.<br>Scanpix nuotr.

Feb 20, 2021, 7:34 AM, atnaujinta Feb 20, 2021, 7:38 AM

Memfio klubas namuose 109:95 (35:17, 18:26, 31:30, 25:22) pranoko „Detroit Pistons“ (8/21), kurioje rungtyniauja Deividas Sirvydis.

Vis dėlto dvikovos metu jaunajam lietuviui neatsirado vietos aikštelėje.

Tuo tarpu jo tautietis J.Valančiūnas buvo tarp rezultatyviausių dvikovos žaidėjų.

Uteniškis per 30 ant parketo praleistų minučių įmetė17 taškų (7/14 dvit., 3/3 baud. metim.), atkovojo 15 kamuolių bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Aikštelės šeimininkai galingą spurtą surengė dar pirmajame kėlinyje, kuriame susikrovė dviženklį pranašumą.

Vienu metu komandas skyrė net 21 taško skirtumas, tačiau „Pistons“ artėjant rungtynių pabaigai ėmė švelninti turimą deficitą.

Ketvirtajame kėlinyje tarp ekipų buvo likęs vos vienas taškas 90:89, tačiau solidžiau akistatą užbaigęs Memfio klubas neleido savo varžovams išsivežti pergalės.

„Grizzlies“: Ja Morantas 29, Jonas Valančiūnas 17, Kyle'as Andersonas 16, Brandonas Clarke'as 12.

„Pistons“: Delonas Wrightas ir Jerami Grantas po 16, Joshas Jacksonas 15.

„Nauja diena“: ar yra galimybių, kad įvyks pilietybės referendumas?